2. Ulusal Kadın Hastalıkları ve Ana Çocuk Sağlığı Kongresi
  
  Aydın / Kuşadası
  20-21.MAYIS,2016
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Aydın / Kuşadası
TARİH   20-21.MAYIS.2016
DÜZENLEYEN KURULUŞ   -Ege Üniversitesi Hemşirelik Fakültesi Kadın Sağlığı ve Hastalıkları Hemşireliği Anabilim Dalı
-Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı

ETKİNLİK MERKEZİ   Pine Bay Holiday Resort Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Motto Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.kadinvecocuksagligi2016.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Ege Üniversitesi Hemşirelik Fakültesi Kadın Sağlığı ve Hastalıkları Hemşireliği Anabilim Dalı, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı olarak ortak düzenlenen II. Ulusal Kadın Hastalıkları ve Ana Çocuk Sağlığı Kongresi’nin 20-21 MAYIS 2016 tarihleri arasında Kuşadası Pine Bay Otel’de gerçekleşeceğini duyurmaktan ve sizleri kongremize davet etmekten büyük onur duymaktayız.

Kongrenin bu yıl ki ana teması ”ANNE VE ÇOCUK SAĞLIĞI”dır. Bu tema kapsamında "ANNE VE ÇOCUK SAĞLIĞININ İYİLEŞTİRİLMESİ/ STRATEJİLER/ KANIT TEMELLİ YAKLAŞIMLAR" ile ilgili gelişmeler ve tartışmalı konular hakkındaki son görüşleri, alanlarında uzman konuşmacılar ile sizleri buluşturmak istiyoruz.

Multidisipliner olarak düzenlendiğimiz, anne ve çocuk sağlığının geliştirilmesi ve iyileştirilmesindeki güncel yaklaşımları irdelediğimiz bu kongrenin, sağlık profesyonellerine ve ana –çocuk sağlığı alanında çalışan diğer meslek gruplarına önemli katkılarının olacağını düşünüyoruz.

Birlikte bilgi paylaşımında bulunmak, karşılıklı etkileşim ve iletişimimizi artırmak için 20-21 MAYIS 2016 tarihleri arasında Kuşadası’nda yapılacak olan II. ULUSAL KADIN HASTALIKLARI VE ANA ÇOCUK SAĞLIĞI KONGRESİ’NDE sizlerle birlikte olmak istiyoruz.

Kongreye katılımınız gücümüzü artıracaktır.

Sevgi ve Saygılarımızla…

Prof. Dr. Ümran SEVİL
Kongre Eş Başkanı

Prof. Dr. Niyazi AŞKAR
Kongre Eş Başkanı

Doç.Dr. Gül ERTEM
Kongre Eş Başkanı

Geri