Uludağ 2016 KBB Günleri
  
  Bursa / Uludağ
  3-6.MART,2016
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Bursa / Uludağ
TARİH   3-6.MART.2016
DÜZENLEYEN KURULUŞ   -Bursa KBB&BBC Hekimleri Derneği
-Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi KBB AD


ETKİNLİK MERKEZİ   Grand Yazıcı Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Burkon Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.uludag2016kbb.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Sevgili Meslektaşlarımız,

Sizleri, iki yılda bir yapılmakta olan, güçlü bir gelenek halini alan ve halen ülkemizin yegane kış sempozyumu olma özelliğini sürdüren Uludağ KBB Günleri’nin onuncusuna davet etmekten mutluluk duyuyoruz.

Her defasında yeni bir konu ile, ele alınmamış başlıklarla hazırlanan toplantımızda bu yılın ana teması "KULAK BURUN BOĞAZ'DA FINAL FOUR” olarak belirlenmiştir. Toplantımızda bu yıl yine birçok güncel konu, sporun akıcılığı ile bağdaşması anlamında, spor terimleri kullanılarak hazırlanan alt başlıklar altında ele alınacaktır.

Bu konuşmalarda yer almak üzere iki uluslararası tanınmış bilim insanı ve ülkemizin değerli bilim insanlarından bir grup davet edilmiştir.

Üç gün sürecek bu toplantıda, hepsi tek bir salonda olmak üzere panellerin, konferansların ve eğitsel kursların yer alması planlanmıştır.

Biz hekimlerin, giderek daha az sayıda toplantı izleme olanağı kaldığından hareketle, programımızı size en yararlı konuları tek bir sempozyum içinde vermek amacıyla dikkatle oluşturduk.

Bu toplantının temel amacı, “sürekli tıp eğitimi” kavramına uygun olarak, katılımcıların, ele alınan konularda en güncel görüşleri dinlemiş ve tartışmış olması ve toplantı bitiminde bu konularda kendisini daha güvenli ve daha yetkin hissetmesini sağlamaktır.

Bunlara ek olarak, ülkemizin en önemli kış sporları merkezinin havasını koklamak, karda güzel bir akşam yürüyüşü yapmak veya gece meslektaşlarınızla şömine başında sohbet etmek, Uludağ KBB Günleri 2016’ya katılım için ilave nedenler oluşturabilir.

Sizleri de 03 - 06 Mart 2016 tarihlerinde aramızda görmek dileğiyle…

Saygı ve Selamlarımızla,Dr. Oğuz BASUT
Sempozyum Eş Başkanı

Dr. Erbil ATACAN
Sempozyum Eş BaşkanıGeri