1. Uluslararası Regülasyon Tıbbı ve Koruyucu Hekimlikte Tanı ve
  Tedavi Yöntemleri Kongresi
  
  Antalya / Side
  24-28.ŞUBAT,2016
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Antalya / Side
TARİH   24-28.ŞUBAT.2016
DÜZENLEYEN KURULUŞ   -Temel Tamamlayıcı Destekleyici Tıp Derneği
-Bilimsel Tamamlayıcı Tıp ve Regülasyon Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   Side Star Elegance Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.regulasyonkongre2016.com/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli meslektaşlarımız,

İlki bu yıl Türkiye'de gerçekleşecek olan "1. ULUSLARARASI REGÜLASYON TIBBI ve KORUYUCU HEKİMLİKTE TANI ve TEDAVİ YÖNTEMLERİ KONGRESİ" 24 – 28 Şubat 2016 tarihinde SİDE STAR ELEGANCE Otel Side - Antalya'da gerçekleşecektir. Almanya, Amerika Birleşik Devletleri ve Avusturya dan toplam 6 yurt dışı dernek kongremize destek vermektedir.

Konuk katılımcılar ve Türk hekimlerinden oluşan 35 konuşmacı tarafından 10 sunum, 13 workshop ve 3 sertifikalı eğitim programı yapılacaktır.

Kongre, yerli ve yabancı Akupunktur, Nöralterapi, Manuel Terapi, Kinezioloji, Homeopati, Fitoterapi, Doğal Takviyeler, Oksijen Tedavileri, Ozon, Biyolojik Tıp ve Ortomoleküler Tıp derneklerinin katılımları gerçekleşecektir.

Regülasyon tıbbı, sağlık ve hastalığın bütünlük içinde değerlendirilip, soruna da bu temelde yaklaşan, esas olarak hastalık yoktur hasta vardır prensibi ile her hastaya özgü tedavi metodu kullanılarak yapılmaktadır.

Regülasyon tıbbı, vücudun kendi kendini tedavi etme kapasitesi kullanılarak, vücutta var olan hastalıkların ya da hastalanma risklerinin tanı ve tedavilerinin Akupunktur, Nöralterapi, Manuel Terapi, Kinezixoloji, Homeopati, Fitoterapi, Doğal Takviyeler, Oksijen Tedavileri Ozon, Biyolojik Tıp ve Ortomoleküler Tıp tedavileri yapılarak dengelenmesidir.

Regülasyon Tıbbı tedavilerinde gıda takviyelerinin yeri ve önemini de bahsi geçen tedavilerimize paralel olarak kullanımlarını ve nasıl kullanılmaları gerektiğini bu kongrede öne çıkaracağız.

Regülasyon Tıbbının, okul tıbbı uygulamalarına bilimsel ve güvenilir bir destek sağladığı, hekimlerimiz tarafından bu kongrede ve sonuç bildirgesinde gözlemlenecektir.

24-28 Şubat 2016'da Antalya'da 1. Uluslararası Regülasyon Tıbbı ve koruyucu Hekimlikte Tanı ve Tedavi Yöntemleri Kongresinde görüşmek dileğiyle...

Kongre Eş Başkanı
Prof. Dr. Cihan AKSOY

Kongre Eş Başkanı
Prof. Dr. Avni BABACAN


Geri