12. Türk Rinoloji Kongresi
  
  Antalya / Belek
  21-24.NİSAN,2016
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Antalya / Belek
TARİH   21-24.NİSAN.2016
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Türk Rinoloji Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   Sueno Deluxe Otel Belek
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Serenas Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://rinooto2016.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,

12. Türk Rinoloji Derneği Kongresi 21-24 Nisan 2016 tarihleri arasında Sueno Hotel Deluxe Belek, Antalya’da yapılacaktır. Kongrenin 4. Otoloji ve Nörootoloji Kongresi ile eş zamanlı yapılmasının ortak konularda bilgi paylaşımı açısından yararlı olacağı görüşündeyiz.

Kongrenin amacı, Rinoloji ve ilişkili disiplinlerdeki ilerlemeleri ve yenilikleri sunmak, yeni araştırmalar için fikir oluşturmak ve yeni ufuklar açmak, genç ve deneyimli meslekdaşları buluşturmak ve gerek ulusal, gerekse uluslar arası düzeyde mesleki ilişkileri geliştirmektir.

Yurt dışından gelecek konuklarımızın ve ülkemizin deneyimli eğiticilerinin vereceği konferanslar, kurslar, konu tartışmaları, paneller, sözlü ve poster bildirileri ve cerrahi deneyimlerin paylaşıldığı geleneksel Rinofilm festivali ile bu amaçlara ulaşacağımızı ümit ediyoruz.

Kongre bilimsel programı rinolojinin temel konularını ve gelişmeye açık birçok başlığını kapsayacaktır. Bu bilimsel içeriği sizlere iyi zaman geçirtecek sosyal aktivitelerle de desteklemeye çalışıyoruz​. Verimli bir kongre geçirmek ümidiyle saygılar sunarız.

Türk Rinoloji Derneği Yönetim Kurulu adına

Prof.Dr. İrfan Yorulmaz

Geri