12. Uluslararası Kardiyoloji ve Kardiyovasküler Cerrahide Yenilikler Kongresi
 
 
  12th International Congress of Update in Cardiology and Cardiovascular Surgery
  Antalya / Belek
  10-13.MART,2016
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Antalya / Belek
TARİH   10-13.MART.2016
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Türkiye Kalp ve Sağlık Vakfı
ETKİNLİK MERKEZİ   Sueno Belek Kongre Merkezi
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Interium Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://yenilikler2016.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarım,

12. Uluslararası Kardiyoloji ve Kardiyovasküler Cerrahide Yenilikler Kongresi’nin (KKVC) 10 - 13 Mart 2016 tarihleri arasında Antalya’da Sueno Belek Kongre Merkezi'nde yapılacağını duyurmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

12. Uluslararası KKVC’de Yenilikler Kongresinin bilimsel programı Kapak Zirvesi, Uluslararası Aritmi Forumu (IFA), Akdeniz Girişimsel Kardioloji (IC-MED) Toplantısı, Pulmoner Hipertansiyon Zirvesi, Kalp Yetersizliği Zirvesi, Hipertansiyon Zirvesi ve Erişkin Konjenital Kalp Zirvesi ile zenginleştirilecektir. Bunların yanı sıra Temel Kardioloji Eğitim Programı, İleri Ekokardiyografi Kursu, ECMO Kursu, Uygulamalı Aortik ve Mirtal Wet Lab Kursları, Anastomotik Simulasyon kursları da bilimsel programın diğer interaktif bölümlerini oluşturacaktır.

Program Komitesi, her sene olduğu gibi bu sene de ulusal ve uluslararası kateter laboratuvarları ve ameliyathanelerden yapılacak canlı yayınlar ve interaktif sunumlarla sizlere ilginç ve çekici bir program sunmak için en üst düzeyde çaba göstermektedir.

Kabul edilen tüm bildiriler içeriğine uygun olarak yazarların talebi üzerine, "The Journal of Cardiovascular Surgery” ya da “American Journal of Cardiology"’nin ekinde basılacaktır.

Sizleri kardiyologlar ve kalp damar cerrahlarını bir araya getiren tek uluslararası platform olan 12. Uluslararası Kardiyoloji ve Kardiyovasküler Cerrahide Yenilikler Kongresi için Antalya’ya davet etmekten büyük bir mutluluk ve kıvanç duyuyorum.

Saygılarımla,

Prof. Dr. Ali OTO, FESC, FACC, FHRS, FISHNE
12. UKKVC’de Yenlikler Kongre Başkanı

Geri