1. Yaşam Bilimleri Sempozyumu
  
  Kayseri
  23-24.ŞUBAT,2016
     
KATEGORİ  
Mühendislik
YER   Kayseri
TARİH   23-24.ŞUBAT.2016
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Abdullah Gül Üniversitesi, Yaşam ve Doğa Bilimleri Fakültesi

ETKİNLİK MERKEZİ   Abdullah Gül Üniversitesi
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.yasambilimlerisempozyumu.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız ve Sevgili Öğrencilerimiz,


Abdullah Gül Üniversitesi, Yaşam ve Doğa Bilimleri Fakültesi’nin ev sahipliğinde bu yıl I. Yaşam Bilimleri Sempozyumu’nu gerçekleştireceğimiz bilgisini sizlerle paylaşmaktan mutluluk duymaktayız.

23-24 Şubat 2016 tarihlerinde, Kayseri’de düzenleyeceğimiz I. Yaşam Bilimleri Sempozyumu’nda, yaşam bilimleri alanında çalışan temel, klinik ve mühendislik bilim alanlarından uzman ve öğrencilerimizi bir araya getirerek interaktif bir ortam yaratmayı hedefliyoruz. Sempozyumumuzda temel olarak hücre biyolojisi, kanser genetiği, insan genetik hastalıkları, biyomühendislik, kök hücreler, rejeneratif tıp, hedefe yönelik ilaçlar, farmakogenetik, epigenetik gibi önemli konuları ele alacağız. Yaşam Bilimleri Sempozyumu’nun Moleküler Biyoloji ve Genetik, Biyoloji, Biyomühendislik, Tıp, Eczacılık, Diş Hekimliği, Kimya Mühendisliği, Malzeme Bilimi ve Mühendisliği, Nanoteknoloji ve diğer temel bilim alanlarında uzmanlık yapan bilim insanlarının araştırmalarına ve öğrencilerimizin vizyonlarına önemli katkılar sunacağına inanıyoruz.

Tüm meslektaşlarımızı ve öğrencilerimizi, yaşam bilimlerinin temel konularını en güncel hali ile tartışmak ve Kayseri'nin mistik ve büyüleyici atmosferini yaşamak üzere I. Yaşam Bilimleri Sempozyumu’na katılmaya davet ediyoruz.


Saygılarımızla.


Düzenleme Kurulu AdınaProf. Dr. Yusuf BARAN

Abdullah Gül Üniversitesi

Yaşam ve Doğa Bilimleri Fakültesi Dekanı

Geri