11. Girişimsel Radyoloji Yıllık Toplantısı
  
  Antalya / Belek
  10-13.MART,2016
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Antalya / Belek
TARİH   10-13.MART.2016
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Türk Girişimsel Radyoloji Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   Titanic Deluxe Belek Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Serenas Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://girisimselradyoloji2016.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarım,

10-13 Mart 2016 tarihleri arasında, Titanic Kongre Merkezi’nde (Belek, Antalya) gerçekleşecek olan 11. Girişimsel Radyoloji Yıllık Toplantısı’na Türk Girişimsel Radyoloji Derneği adına sizleri davet etmekten büyük mutluluk duymaktayım.

Geçen yıl yapılan 10. Girişimsel Radyoloji Yıllık Toplantısı bilimsel ve sosyal açıdan çok başarılı idi. Bu nedenle emeği geçen Toplantı Düzenleme ve Bilimsel Kurulu üyelerine, başta Prof. Dr. İsmail Oran olmak üzere, teşekkürü borç bilirim.

11. Girişimsel Radyoloji Yıllık Toplantısı Bilimsel Kurul Başkanı olarak Prof. Dr. Yiğit Göktay seçilmiştir. Bilimsel kurulumuz, yüksek düzeyli ve merak uyandıracak bir bilimsel program hazırlamaktadır. Toplantımızda girişimsel radyolojideki bilimsel son gelişmelerin ve güncel uygulamaların sunulması ve karşılaştığımız sorunlara çözümler üretilmesi hedeflenmektedir. Bunlar alanlarında uzman olan değerli ulusal ve uluslararası bilim insanlarının katılımıyla tartışılacaktır. Bu doğrultuda konferanslar, atölye çalışmaları, paneller ve çalıştaylar programda yer alacaktır.

Toplantıya girişimsel radyolojiye gönül vermiş arkadaşların yanında konuya ilgi duyan asistan hekimlerimizin de katılımlarını bekliyoruz.

Yıllık toplantıların diğer bir önemi de meslektaşlarımızla sektör temsilcilerinin buluşmasını sağlayarak yoğun bilgi alışverişine olanak tanımasıdır.

Siz değerli meslektaşlarımızı, özenle hazırlanmış yoğun bir bilimsel program ve yanında güzelce vakit geçireceğimiz sosyal etkinliklerin de olacağı 11. Girişimsel Radyoloji Yıllık Toplantısı’na bekliyoruz.

10-13 Mart 2016 tarihinde Belek-Antalya’da buluşmak üzere saygılar sunarız.

TGRD Yönetim Kurulu adına,

Prof. Dr. Mehmet Halil Öztürk

Geri