Geleneksel İç Hastalıkları Günleri – İnteraktif Güncelleştirme 2016
  
  Sakarya / Sapanca
  11-13.MART,2016
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Sakarya / Sapanca
TARİH   11-13.MART.2016
DÜZENLEYEN KURULUŞ   İstanbul Tıp Fakültesi, İç Hastalıkları Anabilim Dalı

ETKİNLİK MERKEZİ   NG Sapanca Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Serenas Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://ichastaliklarigunleri.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarım,

Bildiğiniz gibi, İstanbul Tıp Fakültesi, İç Hastalıkları Anabilim Dalı tarafından uzun yıllardır düzenlenen “Geleneksel İç Hastalıkları Günleri – İnteraktif Güncelleştirme” toplantıları geçen zaman içinde klasikleşmiş ve bir okul niteliği kazanmıştır. İç hastalıkları uzmanları ve asistanları tarafından sabırsızlıkla beklenen bir sonraki “Geleneksel İç Hastalıkları Günleri – İnteraktif Güncelleştirme” toplantısı, 2016 yılında 11-13 Mart tarihleri arasında NG Sapanca Otel’de yapılacaktır. Sizleri bir kez daha toplantımıza davet etmekten sevinç duyuyorum.

Bilimsel programımız, iç hastalıkları pratiğinde en çok rastlanan sorunlara odaklanacak şekilde oluşturulmuştur. Hocalarımız “interakif” ve “uzmanına danış” formatındaki toplantılarda deneyim ve bilgi birikimlerini katılımcılarla paylaşmaktadır. Yaklaşık iki güne yayılan bir süre boyunca, hekimler oturum saatleri dışında da öğretim üyeleriyle bir araya gelebilmekte ve bilgi alışverişinde bulunabilmektedir. Hiç şüphesiz, önceki yıllardaki geri dönüşlerden de anlaşıldığı üzere özellikle genç meslektaşlarımız bu toplantılardan büyük yarar sağlamaktadır.

Sizleri 11-13 Mart 2016 tarihlerinde NG Sapanca Otel’de aramızda görmeyi umuyor, değerli katkılarınızla da hedefe ulaşmış bir toplantıya ev sahipliği yapmayı diliyorum.

Prof. Dr. Kerim Güler

Geri