38. Türkiye Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Kongresi &
  2. Ulusal Lipid Sempozyumu
  
  Antalya / Belek
  11-15.MAYIS,2016
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Antalya / Belek
TARİH   11-15.MAYIS.2016
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Türkiye Endokrinoloji ve Metabolizma Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   Cornelia Diamond Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   DMR Kongre
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://temhk2016.org/2016/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarım,

“38. Türkiye Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Kongresi”, 11-15 Mayıs 2016 tarihleri arasında Antalya Cornelia Diamond Otel’de yapılacaktır.

Kongremizde, endokrinolojik hastalıkların tüm konularını kapsayacak şekilde panellere, karşıt görüş oturumlarına ve interaktif olgu tartışmalarına yer verilecektir. Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları alanında Tıptaki yeni gelişmeler gözden geçirilecektir. Kongremizin 3. günü olan Cumartesi günü kongre programı ile birlikte ilerleyecek olan “2. Ulusal Lipid Sempozyumu” programda yer alacaktır.

Geleneksel hale gelen genç araştırıcılar, sözel ve poster sunumlarında başarılı olan araştırıcılar jüri tarafından seçilerek ödüllendirilecektir. Bilimsel Kurul ve Organizasyon komitesinin önceliği, katılımcılara geniş konu ve alanlarında deneyimli konuşmacılar tarafından oluşturulmuş olan bilimsel programı kaliteli bir şekilde sunmaktır.

Sizleri yurdumuzun doğal güzelliği kadar tarihi zenginlikleriyle ünlü olan Antalya ‘da ağırlamak ve güncel bilgilerin aktarılacağı kongremizde görmekten büyük mutluluk duyacağız.

Kongremiz katılımınız ve değerli katkılarınızla zenginleşecektir.

Saygılarımızla,


Prof.Dr.M.Sait Gönen
TEMD & Kongre Başkanı

Geri