Çukurova İntestinal Hastalıklar Cerrahisi Kongresi
  
  Adana
  18-20.MART,2016
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Adana
TARİH   18-20.MART.2016
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Türk Ostomi Cerrahi Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   Hilton Adana
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Opteamist Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.intestinal2016.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,

Çukurova İntestinal Hastalıklar Cerrahisi kongresi 18-20 Mart 2016 tarihleri arasında Hilton Otel, Adana’da düzenlenecektir.

Yüksek katılım beklenen “İNTESTİNAL HASTALIKLAR VE CERRAHİSİ” kongresi düzenleme kurulu adına konunun multidisipliner olarak tartışılmasına karar verildi. Kolorektal cerrahinin yanı sıra gastroenteroloji ve medikal onkoloji bilim dallarını da bu kongreye ekleme kararı alındı. İnce ve kalın bağırsak, rektum ve anal bölgenin selim ve kanser hastalıklarında gastroenteroloji/medikal onkolojik tanı ve tedavileri yanı sıra cerrahi tedavilerinin multidisipliner olarak tartışılacağı ana başlıklar bilimsel programda yer alacaktır.

Adana’nın en güzel mevsiminde yapılacak olan bu toplantıya Cleveland Clinic başta olmak üzere, Türk Gastroenteroloji Derneği, Medikal Onkoloji Derneği, Yara-Ostomi-İnkontinans Hemşireleri Derneği ve Türk Ostomi Cerrahi Derneği destek vermektedir. Çukurova Üniversitesi yanı sıra, bölgesel üniversite ve Sağlık Bakanlığı Eğitim hastanelerindeki değerli öğretim üyeleri ile birlikte tüm Türkiye’den konuşmacı olarak katılacak bilim adamları toplantımızın üst düzeyde geçmesine katkıda bulunacaklardır.

Kongremizde sizleri de aramızda görmekten memnuniyet duyacağız.

Saygılarımızla,


Kongre Başkanları

Prof. Dr. Ömer ALABAZ
(Genel Cerrahi)

Prof. Dr. Hikmet AKKIZ
(Gastroenteroloji)

Kongre Genel Sekreteri
Prof. Dr. Berksoy Şahin

Geri