7. Ulusal Haseki Tıp Kongresi
  
  Gazimağusa / K.K.T.C.
  5-8.MAYIS,2016
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Gazimağusa / K.K.T.C.
TARİH   5-8.MAYIS.2016
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi

ETKİNLİK MERKEZİ   Kaya Artemis Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   D Event
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.hasekigunleri2016.org
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşımız,

Türkiye’nin en köklü hastanelerinden ve eğitim kurumlarından olan Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi vakfımızın önderliğinde 5 – 8 Mayıs 2016 tarihleri arasında Kıbrıs, Kaya Artemis otelde gerçekleştirmeyi planladığımız VII. Ulusal Haseki Tıp Kongresine sizleri davet etmekten mutluluk ve onur duymaktayız.

Kongremizde klinikler arasındaki ortak konuların ve sorunların ele alındığı panellerin yanısıra kliniklerdeki çok önemli ve ilgi çeken konular ve tıptaki yeni gelişmeler gözden geçirilecektir. Organizasyon komitesinin önceliği, katılımcılara geniş konu ve alanlarında deneyimli konuşmacılar tarafından oluşturulmuş olan bilimsel programı kaliteli bir şekilde sunmaktır. Ayrıca VI. Haseki Hemşirelik sempozyumunun hemşire ve sağlık memurlarına yönelik olarak yapılması planlanmaktadır.

Amacımız bilimsel açıdan katılımcıların eğitimine katkı sağlarken, sosyal açıdan da birleştirici bir ortam sağlanmasıdır.Kongre bilimsel programı yanında sosyal program olarak da keyifle vakit geçireceğinize inandığımız kongremizde sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Saygılarımızla,

Kongre Düzenleme ve Yönetim Kurulu adına
Yönetim Kurulu Başkanı
H. Esra Ataoğlu

Geri