3. Ürojinekoloji’de Güncel Yaklaşımlar Sempozyumu
  
  Ankara
  3-5.HAZİRAN,2016
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Ankara
TARİH   3-5.HAZİRAN.2016
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Ankara Üniv. Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı

ETKİNLİK MERKEZİ   Ankara Üniv. Tıp Fak. Kadın Hastalıkları ve
Doğum AD, Cebeci Yerleşkesi

ORGANİZATÖR KURULUŞ   FTS Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://haziran.urojinankara.org/Giris/AnaSayfa
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,


Sizleri 03 – 05 Haziran 2016 tarihleri arasında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı’nda düzenlenecek olan III. Ürojinekoloji’de Güncel Yaklaşımlar Sempozyumu’na davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz.

Daha önce 2011 ve 2013 yıllarında iki defa düzenlemiş olduğumuz sempozyumumuzda bu yıl ürojinekoloji alanında yetkin uzmanların katkılarıyla birlikte katılımcılar açısından son derece verimli olacağına inandığımız bir program hazırlamak amacı ile yoğun bir mesai harcadık. Önceki yıllarda yapmış olduğumuz sempozyumlardakine benzer şekilde bu yıl da bilimsel programımızı ürojinekoloji alanında uluslararası saygınlığa sahip yabancı konuşmacılar ile zenginleştirmeyi hedefledik. Bu bağlamda uluslararası alanda önemli bir isim olan ICS yönetim kurulu üyesi ve seçilmiş genel sekreter görevini yürüten Prof. Dr. Sherif Mourad’ı sempozyumumuza davet ettik.

Sempozyumun son gününde canlı cerrahi oturumunda ürojinekoloji ile ilgili güncel cerrahi operasyonları gerçekleştirmeyi planlamaktayız. Böylece alanında uzmanlaşmış yerli ve yabancı konuklarımızın canlı operasyonlara interaktif katılımı sağlanacaktır. Ayrıca önceki yıllardan farklı olarak ilk defa poster ve oral bildiri sunumu gerçekleştireceğiz. Hakem heyetimiz tarafından yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecek olan en iyi üç bildiri sahibine ödül verilecektir.

Bu sene üçüncüsünü düzenleyeceğimiz Ürojinekoloji’de Güncel Yaklaşımlar Sempozyumu’nun tüm katılımcılar açısından verimli ve faydalı geçeceği inancımızı vurgulayarak sizleri de aramızda görmekten memnuniyet duyacağımızı belirtir, saygılarımızı sunarız.

Haziran’da Ankara’da bir araya gelmek ümidiyle, sevgiyle ve sağlıkla kalın.

Sempozyum Başkanı
Prof. Dr. Fulya DÖKMECİ

Geri