13. Ulusal Hepato Gastroenteroloji Kongresi &
  15. Avrasya Gastroenteroloji Kongresi &
  4. Ulusal Gastroenteroloji Cerrahisi Kongresi
 
 
  15th European Congress of Gastroenterology and Surgery
  Antalya / Belek
  27.NİSAN-1.MAYIS,2016
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Antalya / Belek
TARİH   27.NİSAN-1.MAYIS.2016
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Hepato Bilio Pankreatoloji Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   Gloria Golf Resort Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   FTS Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.hebipa2016.org/Giris/Anasayfa
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Sayın Meslektaşlarımız,

Hepato Bilio Pankreatoloji Derneği tarafından 27 Nisan – 01 Mayıs 2016 tarihleri arasında Antalya Gloria Hotel’de düzenlenecek olan 13. Ulusal Hepato Gastroenteroloji Kongresi, 15. Avrasya Gastroenteroloji Kongresi ve 4. Ulusal Gastroenteroloji Cerrahisi Kongresi' ne sizi davet etmenin mutluluğunu yaşamaktayız.

Standartlarımızı artırarak bu yıl da geçmiş yıllarda yaptığımız kongrelerden bir basamak daha önde ve daha başarılı bir kongre yapmayı planlamaktayız. Her zaman olduğu gibi kendi sahasında isimleri dünyaca öne çıkmış bilim insanlarını davet ediyoruz.

Sizlerden aldığımız güçle, giderek artan azim ve kararlılığımız ile yolumuza devam ediyoruz. Kongremizde Gastroenteroloji’nin en sıcak konularının, en deneyimli bilim insanları tarafından size ulaştırılması için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Ayrıca bu kongredeki kurs günümüzde uygulamalı gastroenteroloji yeni metodlarlı da programa eklenmiştir.

Sosyal programlar ve kongre sürprizleri ile renklenecek kongremizin verimli geçmesi siz değerli meslektaşlarımızın katılım ve katkıları ile mümkün olmaktadır. Bunun yanı sıra Antalya’nın tarihi ve doğal güzelliklerini doya doya yaşayabileceğiniz zengin programlar kongremize renk katacaktır.

Bu düşünceler ışığında; 27 Nisan – 01 Mayıs 2016 tarihleri arasında Antalya Gloria Hotel’de gerçekleştirilecek olan 13.Ulusal Hepato Gastroenteroloji Kongresi, 15. Avrasya Gastroentereoloji Kongresi ve 4. Ulusal Gastroenteroloji Cerrahisi Kongresi’nde sizleri aramızda görmeyi umuyor, değerli katkı ve katılımlarınızı bekliyoruz.

Saygılarımla,

Prof. Dr. Hasan ÖZKAN
Kongre Başkanı

Geri