13. Ulusal Histoloji ve Embriyoloji Kongresi
  Uluslararası Katılımlı
 
  13th National Congress of Histology and Embryology with International Participation
  İzmir / Çeşme
  30.NİSAN-3.MAYIS,2016
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   İzmir / Çeşme
TARİH   30.NİSAN-3.MAYIS.2016
DÜZENLEYEN KURULUŞ   -Türk Histoloji ve Embriyoloji Derneği
-Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Histoloji ve Embriyoloji Anabilim Dalı

ETKİNLİK MERKEZİ   Ilıca Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Ea Organizasyon
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.thed2016.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Sayın Meslektaşlarımız,

XIII. Ulusal Histoloji ve Embriyoloji Kongresi yaklaşırken, bizler 30 Nisan-3 Mayıs 2016 tarihlerinde, güzel İzmir’imizin Çeşme ilçesinde yer alan Ilıca Hotel’de sizlerle buluşacak olmanın sevinç ve heyecanını yaşamaktayız.

Kongremizle ilgili güncel bilgilerin yer aldığı websitemiz (www.thed2016.org) açık ve kullanımınıza hazırdır. Online bildiri sistemimiz, 40’ı aşkın konu altında bildirilerinizi kabul etmeye başlamıştır.

Bildiriler sözlü veya poster sunum olarak kabul edilmektedir. Sözlü olarak kabul edilen bildirilere bilimsel programda 10 dakikalık süre ayrılacaktır. Poster sunuların, gönderilen tarihten 1 hafta içerisinde hakemler tarafından değerlendirilerek sonuçları size iletilecektir. Kabul edilen bildirilerin özetleri Türk Histoloji ve Embriyoloji Derneği’nin yayın organı olan "Cell & Tissue Biology Research“ dergisinde Türkçe ve İngilizce olarak basılacaktır.

Derneğimiz bu yıl sözlü sunu ve poster sunusu ödülü verme kararı almıştır.

Çalıştığınız veya çalışmaya ilgi duyduğunuz alanlarla ilgili olarak lütfen websitemizde yer alan ve sizlere eposta ile göndereceğimiz “Çalışma Grupları için Çağrı” yazımızı okuyunuz. Ayrıca “Eğitim ve Hizmet Eşgüdüm Oturumları” için lütfen websayfamızda yer alan yönlendirmeleri takip ederek kayıt yaptırınız.

Paylaşacağınız bilgi ve deneyimlerinizle, bilimsel anlamda değerli katılımlarınızla zenginleşeceğinden emin olduğumuz Uluslararası Katılımlı XIII. Ulusal Histoloji ve Embriyoloji Kongresi'ne bildirilerinizi bekleriz.

Lisansüstü ve uzmanlık öğrencilerimizin kongremize katılımını teşvik etmek amacı ile kayıt ücretleri üzerinde çalışarak, indirimli ve 9 taksit imkânı sağlayan bir uygulama oluşturmayı başardık.

Ayrıca araştırma görevlilerimiz TUBİTAK 2224-B - Yurt İçi Bilimsel Etkinliklere Katılım Desteği programına başvurarak yol, konaklama ve etkinlik katılım ücreti için kısmi destek sağlayabilirler.

Kongre ile ilgili tüm duyurular ve güncel gelişmeleri kongre web sayfamız www.thed2016.org adresinden takip edebilirsiniz.

Prof. Dr. Ayşegül UYSAL
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi
Histoloji ve Embriyoloji
Anabilim Dalı Başkanı

Prof. Dr. Petek KORKUSUZ
Türk Histoloji ve Embriyoloji Derneği
Yönetim Kurulu Başkanı

Prof. Dr. Gülperi ÖKTEM
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi
Histoloji ve Embriyoloji
Anabilim Dalı

Geri