Kemik Eklem 2016 Kongresi (Uluslararası Katılımlı)
 
 
  Bone&Joint 2016 Congress
  Antalya / Belek
  28.NİSAN-1.MAYIS,2016
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Antalya / Belek
TARİH   28.NİSAN-1.MAYIS.2016
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Kemik ve Eklem Cerrahisi Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   Kaya Palazzo Belek Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Ege Kongre
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://kemikeklem.com/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,

Sizleri Kemik ve Eklem Cerrahisi Derneği’nin KemikEklem 2016 Kongresi’ne davet etmekten mutluluk duymaktayız. Kongremiz 28 Nisan – 01 Mayıs 2016 tarihleri arasında Kaya Palazzo Belek Otel’de gerçekleştirilecektir.

Derneğimizin amacı özellikle bilimsel açıdan yetkin genç meslektaşlarımız ile bir araya gelerek bilgi paylaşımında bulunmak ve desteklemektir.

Bilimsel programda eğitim kursları, konferanslar, sempozyumlar, ve tartışmalı oturumlarda ortopedinin tartışılan konuları bütün yönleri ile ele alınacaktır. Öğle aralarında endüstri tarafından güncel uygulamalar, pratik beceriler aktarılmaya çalışılacaktır. Serbest bildiriler ve e-poster oturumları için yeterli zaman ayrılarak meslektaşlarımızın deneyimlerini doyurucu bir şekilde paylaşma fırsatı sağlanacaktır.

Hedefimiz, bütün meslektaşlarımızın beklentilerini karşılamak, şeffaf fikir ve mesajlarla bilgi alışverişini sağlamak ve en büyük gücümüz olan iyi hekimlik uygulamasına destek ve katkıda bulunmaktır.

Tüm bu beklentilerle, Kemik ve Eklem Cerrahisi Derneği adına sizleri KemikEklem 2016 Kongresinde görmeyi arzu ediyor, bilimsel ve sosyal açıdan hafızalarda kalacak güzel bir kongre olacağını ümit ediyoruz.

Saygı ve Sevgilerimizle,


Prof. Dr. Hakan Gürbüz
Kongre Başkanı


Prof. Dr. Muhittin Şener
KECD Başkanı

Geri