11. Türk Alman Jinekoloji Kongresi
 
  
  Antalya / Belek
  11-15.MAYIS,2016
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Antalya / Belek
TARİH   11-15.MAYIS.2016
DÜZENLEYEN KURULUŞ   TAJEV Türk-Alman Jinekoloji Eğitim, Araştırma ve Hizmet Vakfı

ETKİNLİK MERKEZİ   Sueno Deluxe Belek Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Figür Kongre
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.tajev2016.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli meslektaşlarımız,

2014 yılında 10.sunu düzenlediğimiz, yalnız ülkemizin değil dünya jinekoloji camiasının da çok yakından bilip ilgi gösterdiği gelenekselleşmiş Türk-Alman Jinekoloji Kongresi’nin 11.sini 11-15 Mayıs 2016 tarihlerinde Belek – Antalya’da düzenliyoruz. Siz tüm değerli meslektaşlarımızı bu bilimsel buluşmaya davet ediyoruz.

Bu seferki kongre merkezimiz Belek’te yeni hizmete girmiş olan Sueno Hotels Deluxe kompleksinin Convention Center’ı olacak. 11. Kongremiz hem siz meslektaşlarımızın güncel gelişmeleri en iyi şekilde takip etme şansını bulacakları bir buluşma, hem de günlük yaşamın yorgunluk ve stresinden kaçma fırsatını kısa bir süre de olsa yakalayacağı, arkadaş ve dostlarınızla buluşma fırsatı bulacağınız bir aktivite olacaktır. Eminiz ki kongrelerimizin her zamanki zengin bilimsel programını takip etmekten duyacağınız memnuniyetin yanı sıra, keyif alacağınız sosyal bir programın ve çevrenin de tadını çıkaracaksınız.

Bu yılki kongremizde her sabah, konusunda dünya çapında şöhrete sahip konuşmacılar tarafından verilecek “keynote lecture”ler yer almaktadır; kongremizin başlangıç günü olan 11 Mayıs Çarşamba günü, Prof. Dr. Sara Brucker (Surgical Gynecology - Quo Vadis?) ve Prof. Dr. Camran Nezhat (Geleceğin Cerrahları, Geleceğin Cerrahisi ve Gelecekteki Eğitim), 12 Mayıs Perşembe günü Prof. Dr. Serdar Bulun (Uterin leiomyomaların tedavisinde kök hücrelerin hedefe oturtulması), 13 Mayıs Cuma Prof. Dr. Karl Oliver Kagan (Gelecekteki sağlığımız için gebeliğin oluşturduğu pencere) ve 14 Mayıs Cumartesi günü ise Prof. Dr. Uzi Beller’in (Over kanserlerinin önlenmesi) sunumları gerçekleştirilecektir. Kongremiz bunun yanı sıra, Prof. Dr. Ceana Nezhat moderatörlüğünde, biri Fransa’dan diğeri ise ABD’den olmak üzere iki interaktif canlı cerrahi sunuma ev sahipliği yapacaktır.

11. Kongremizde zengin bir bilimsel programın oluşturulmasının yanı sıra ilginizi çekeceğini umduğumuz kongre öncesi kurs programları bulunmaktadır. Kurslarımızı yeni duyurmamıza rağmen yoğun talep oluşmasından dolayı kayıtlarınızı gerçekleştirmede gecikmemenizi önemle duyurmak isteriz.

11 Mayıs 2016’da Antalya’da buluşmak üzere saygılarımızla…Prof. Dr. Cihat Ünlü
Kongre Başkanı

Prof. Dr. Peter Mallman
Kongre Başkanı


Geri