AÇBİD (Ağız Çene-Yüz Cerrahisi Birliği Derneği) 2016
  10. Uluslararası Kongresi
 
 
  10th International Congress of Oral and Maxillofacial Surgery Society
  Antalya / Belek
  11-15.MAYIS,2016
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Antalya / Belek
TARİH   11-15.MAYIS.2016
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Ağız Çene-Yüz Cerrahisi Birliği Derneği (AÇBİD)

ETKİNLİK MERKEZİ   Regnum Carya Golf and Resort Otel

ORGANİZATÖR KURULUŞ   Valör Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.acbid2016.org/index.html
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarım,


Sizleri 10 uncu yılımızı kutlayacağımız "ACBID2016 Uluslararası Kongresi" ne davet ediyorum.

Derneğimizin kurulduğu ilk günden beri geçen süre içinde gerçekleştirmiş olduğumuz bilimsel toplantılarda, bilimsel kaliteyi en üst düzeyde tutmaya, genç meslektaşlarımızın deneyimlilerden bilgi edinmesini, deneyimlilerin ise son yeniliklere ulaşabilmesini sağlamaya çalıştık. Bunu yaparken ilgi alanlarını uygun olduğunca dengeli bir şekilde dağıtmaya ve yurtdışından gelen tanınmış pek çok isimle birlikte ülkemizi temsil eden çok değerli meslektaşlarımızın deneyimlerini aktarabilmesine olanak tanımaya özen gösterdik.

Bunları gerçekleştirmeye çalışırken her geçen zamanda bir öncekinden daha yeni ve bir adım ileride olmaya gayret ettik. Bu şekilde geliştirdiğimiz bilimsel toplantılarımızın, gerek yurt içinde gerekse yurt dışında hem bilimsel kalitesi ile hem de sosyal yönleri ile bir isim haline geldiğini gördük. Bunda siz değerli meslektaşlarımızın her sene artan sayılarda deneyimlerinizi paylaştığınız sunumlarla yaptığınız katkılar çok önemli bir güç sağladı. Kongremizin kalitesi, yenilikleri ve destekleri ile çıtayı yükselterek benzerlerine ilham veren bir örnek oluşturduğunu gururla izledik.

Bu anlayış ve sorumluluğun farkında olarak bu sene tekrarlayacağımız kongremize onuncu kez düzenlemenin verdiği ayrı bir heyecanla hazırlanıyoruz. Her sene olduğu gibi yurt dışından ve ülkemizden, pek çok değerli araştırmacı ve konuşmacıların yapacağı katkıların yanı sıra, kurslar, sempozyumlar ve yarışmalar ile zenginleştireceğimiz kongremizin, yine sıra dışı olması gayreti içindeyiz.

Değerli Asistanlarımız,

Bilimsel kongrelerin sadece mesleki bilgilerin paylaşıldığı ortamlar olmadığının, bunun yanında gerek yurt dışından gelen gerekse yurt içinde çalışan meslektaşlarımızın ortak buluşma, tanışma ve görüşme olanaklarının sağlandığı, bilgilerin ve arkadaşlıkların paylaşıldığı zamanlar olduğunun hepimiz farkındayız. Bu bilinçle hazırlanacak olan sosyal etkinliklerimiz ile “REGNUM Carya Golf & Spa Resort” da düzenleyeceğimiz 10. Kongremizi unutulmaz bir anı haline getirmek için tüm değerli meslektaşlarımızı bekliyoruz.

Hakan H. TÜZ
Kongre Başkanı


Geri