7. Üroonkoloji Kongresi
  
  Edirne
  26-29.OCAK,2017
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Edirne
TARİH   26-29.OCAK.2017
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Avrasya Üroonkoloji Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   Balkan Kongre Merkezi
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Bros Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://uroonkoloji2017.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,

İlkini 2005 yılında İstanbul’da ve daha sonra Avrasya Üroonkoloji Derneği çatısı altında Uludağ, Girne, Antakya, Üsküp ve Bakü’de gerçekleştirdiğimiz, Bursa’ da ise 2016 yılında Sempozyumla desteklediğimiz, Üroonkoloji kış kongrelerimizin 7.’sini 26 – 29 Ocak 2017 tarihleri arasında Edirne’de gerçekleştireceğiz. Bu kongreye sizleri davet etmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Avrasya Ülkelerinde planlamayı düşündüğümüz bu kongrelerin 2017 yılında yapılacak olanını Selanik’ te yapmayı planlamış idik. Fakat Rusya, Türkiye uçak düşme krizinin ülkemiz turizmi üzerine etkileri düşünüldüğünde ve 15 Temmuz başarısız hain darbe girişiminin de etkileri göz önüne alındığında, Avrasya konseptindeki toplantımızı Edirne’ de yapmayı planladık. Bu yaşanan bütün olumsuzlukların etkisi kongre bilimsel proğramının geç yayınlanmasına neden oldu. Bütün bunlara rağmen bilimsel program üroonkoloji alanındaki tartışmalı konuları, yenilikleri kapsamakta ve sizlerden aldığımız geri dönüşler de dikkate alınarak planlanmıştır. Bilimsel programda “karşıt görüşler”, “video” ve “malpraktis” oturumları ve robotik cerrahi kursu yer almaktadır. Amacımız katılımcıların yüksek oranda bilimsel kazanım elde edeceği ve sosyal alanda birlikteliğimizi pekiştireceğimiz bir kongre organizasyonu olmasıdır.

Bu kongrenin tüm katılımcılara bilimsel katkı sağlaması temennisiyle, 26 – 29 Ocak 2017 tarihlerinde Edirne’de buluşmayı umut eder, saygılarımızı sunarız.

Prof. Dr. Ahmet Yaser Müslümanoğlu
Eşbaşkan

Prof. Dr. Ali İhsan Taşçı
Eşbaşkan

Geri