8. Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı
  
  İstanbul
  11-12.OCAK,2017
     
KATEGORİ  
Enerji
YER   İstanbul
TARİH   11-12.OCAK.2017
DÜZENLEYEN KURULUŞ   T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Yenilenebilir Enerji Genel Müdürlüğü

ETKİNLİK MERKEZİ   WOW Convention Center
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Dorak Mice
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://evf.gov.tr/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
36. Enerji Verimliliği Haftası’nın en önemli etkinliği olan 8. Enerji verimliği Forumu ve Fuarı (EVF) 11 – 12 Ocak 2017 tarihlerinde WOW Convention Center’da düzenlenecektir. EVF, Türkiye'de enerji verimliliği kanunu yürürlüğe girdikten sonra 2009 yılında ilk kez düzenlenmiştir. Enerji verimliliği üzerine Türkiye’de düzenlenen ilk ve tek fuardır. Türkiye’de düzenlenen Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı'nın amacı, enerji verimliliği bilincini geliştirmek ve bu alandaki uzmanların profesyonel deneyimleriyle de birlikte enerji verimliliği alanında gelişmeler sağlamaktır.

Fuar ve Forum’u aynı çatı altında toplayan EVF, sektörün lider firmalarını ve önde gelen isimlerini, kamu, özel sektör ve sivil toplum kuruluşlarını bir araya getirerek 4000 kişinin üzerinde kaliteli ziyaretçi profili ile enerji sektöründe ilgi odağı olmuştur.

Mevcut müşterileri korumak ve yeni işbirlikleri sağlamak, pazardaki rakipleri tanımak, çalışanların eğitimi ve bilinçlendirilmesini sağlamak, marka algısını güçlendirmek, sektördeki son gelişmeler ve yenilikleri öğrenmek için; fuar, konferans, panel ve forum çerçevesinde yerli üreticiler, global markaların Türkiye distribütörleri, yabancı katılımcılar ve sektör profesyonelleri bir araya gelecektir.

Geri