7. Kozmetik Kimyası, Üretimi ve Standardizasyonu Kongresi
  
  Antalya / Kemer
  24-26.ŞUBAT,2017
     
KATEGORİ  
Kimya
YER   Antalya / Kemer
TARİH   24-26.ŞUBAT.2017
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Kozmetik Üreticileri ve Araştırma Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   AKKA Antedon Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://kozmetikkongresi.com/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Ülkemizde kozmetik sektörü 1800’ lü yılların sonunda etkin bir şekilde kolonya ile başlayıp bugün 500 bin üzerinde ürün , 4500 üzerinde üretici 30 bin civarında marka ile dikkate değer bir büyüklüğe ulaşmıştır. İnovasyonun çok yoğun karşılaşıldığı ve uygulanabildiği bir alan olmasının da bunda büyük payı olmuştur. İnovasyon günümüz dünyasında her alan da karşılığını bulan ve ihtiyaç duyulan bir kavramdır. Sadece ürün odaklı olmayıp, hizmetten pazarlamaya, organizasyon yapısında sosyal alanlara kadar çok geniş bir alanı kapsar.
Kozmetik kongreleri, sektörü, bilim insanlarını ve kamuyu bir araya getirerek ülkemiz de kozmetik alanına katkı sağlayan önemli bir platforma dönüşmüştür.
Bu platformu oluşturan sektörün , akademinin ve kamunun değerli kurum ve temsilcileri olarak bu yıl her yanı ile kozmetik sektöründe inovasyonu konuşmak, modeller oluşturmak, yol haritaları çıkarmak ve de çözüm odaklı işbirlikleri gelistirmeK için herkesi 7. Kozmetik, Kimyası, Üretimi ve Standardizasyonu Kongresine davet ediyoruz.

Kimyager Levent Kahrıman
Kongre Düzenleme Kurulu Başkanı

Geri