HEVES 2017 "3. Hemofili Vakalarla Eğitim Sempozyumu"
  
  Antalya / Lara
  17-19.ŞUBAT,2017
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Antalya / Lara
TARİH   17-19.ŞUBAT.2017
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Ege Hemofili Vakalarla Eğitim Grubu
ETKİNLİK MERKEZİ   Titanic Beach Lara Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   L.O.V.İ.Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.heves2017.com/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,


Geçtiğimiz yıllarda büyük bir inanç ve heyecanla çalışmalarına başladığımız “HEmofili Vakalarla Eğitim Sempozyumu(HEVES)” nu sizlerin değerli katılımları ile başarı ile gerçekleştirmenin verdiği mutluluk ve güven ile sizleri III. HEVES’ e davet etmekten büyük onur duymaktayız.

Tıpkı öncekilerde olduğu gibi sempozyum programımızda Hemofili hakkında mevcut bilgilerimizi güncellediğimiz ve her katılımcının deneyimlerini paylaşıma açtığı, olgularla zenginleştirilmiş oturumlar, Hemofilinin en ciddi komplikasyonlarından biri olan inhibitör gelişiminin ve tedavisinin tartışıldığı oturumlar ve von Willebrand hastalığının ayrıntıları ile konuşulacağı oturumlar yer alacaktır.

Ayrıca III. HEVES’ in, hemofili alanında mevcut olanaklarımızı ve sıkıntılarımızı samimiyetle konuşabileceğimiz bir sempozyum olacağı inancındayız.

HEVES; pediatri-dahiliye asistanları ve uzmanları ile hematoloji yan dal asistan ve uzmanları başta olmak üzere hemofiliye ilgi duyan ve bilgilerini güncellemek isteyen tüm meslektaşlarımızın bir araya gelmesini sağlayan keyifli bir ortam sağlayacaktır.

“17-19 Şubat 2017 tarihini şimdiden takvimlerinize işaretlemeyi unutmayınız”

HEVES’ de buluşmak ümidiyle en iyi dileklerimizi ve saygılarımızı sunarız.Düzenleme Kurulu adına

Dr. Fahri Şahin – Dr. Bülent Antmen

Geri