Türk Nöroradyoloji Derneği 26. Yıl Yıllık Toplantısı
  
  İstanbul
  17-19.ŞUBAT,2017
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   İstanbul
TARİH   17-19.ŞUBAT.2017
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Türk Nöroradyoloji Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   Conrad İstanbul Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Dekon Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.tnrd2017.org/tr/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Sevgili Meslektaşlarım,

Türk Nöroradyoloji Derneği'mizin 26. Yıl Yıllık Toplantısı, "Nöroradyoloji ve Baş-Boyun Radyolojisi" olarak 17-19 Şubat 2017 tarihleri arasında Istanbul'da Conrad Otel'de yapılacaktır.

A.B.D.'den, kitapları, web programı konferanslarıyla dünyaca ünlü ve derneğimizin onur üyesi ve American Society of Neuroradiology’nin eski Başkanlarından Prof. Anne G. Osborn, Pediatrik Nöroradyoloji alanında önde gelen bilim insanlarından Prof. Zoltan Patay, ile Baş-Boyun Radyolojisinin en tanınmış konuşmacılarından Prof. Jan Casselman davetli konuşmacı olarak katılacaktır.

Yıllık Toplantı Sekreterliğine Prof. Dr. Cem Çallı, Bilimsel Kurul Başkanlığına Prof. Dr. Nail Bulakbaşı, Sosyal Komite Başkanlığına Prof. Dr. Özlem Alkan, Sponsorluk Komitesi Başkanlığına Prof. Dr. Saruhan Çekirge seçilmiş olup seçilen arkadaşlarımıza başarılar dilerim.

Başarılı bir Yıllık toplantı gerçekleştirebilmemiz için görevli arkadaşlar ve kurullarımızın yanı sıra hepinizin katkılarınızı bekler, işlerinizde başarılar diler, saygılar sunarım.

Prof. Dr. E. Turgut Talı
TNRD ve TNRD 2017 Yıllık Toplantısı Başkanı

Geri