KEPAN 2017 "10. Klinik Enteral Parenteral Nütrisyon Kongresi"
  
  Antalya / Belek
  29.MART-2.NİSAN,2017
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Antalya / Belek
TARİH   29.MART-2.NİSAN.2017
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Klinik Enteral Parenteral Nütrisyon Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   Titanic Deluxe Belek Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Plaza Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.kepan2017.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Nütrisyon camiasının değerli üyeleri,


“10. Klinik Enteral Parenteral Nütrisyon Kongresi" 29 Mart -2 Nisan 2017 tarihleri arasında Titanic Deluxe Belek Otel - Antalya’da gerçekleştirilecektir.

Yıllar içerisinde KEPAN kongrelerinin ulaştığı yüksek bilimsel düzey ve sosyal kaynaşma ortamı hepimizin katıldığı bir gerçek. Bizler de klinik nütrisyonun doğru uygulanabilmesi için en önemli koşulun, ‘‘farklı disiplinlerin bir arada ve yüksek bir uyumla çalışması’’ olduğuna inananıyor, bu toplantıda da farklı disiplinlerdeki tüm arkadaşlarımızı bir arada görmek düşüncesinin heyecanını ve sorumluluğunu yaşıyoruz.

Bu düşüncelerle klinik nütrisyon ile ilgili birçok güncel konuyu ele almayı ve tartışmayı hedeflediğimiz kapsamlı bir kongre programı üzerinde yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Bilimsel programda Uluslararası ve Ulusal arenada saygın bir yere sahip olan çok sayıda bilim insanının konuşmaları ile birlikte, yuvarlak masa oturumları, karşıt görüşler ve uzlaşı toplantıları oluşturulmaya çalışılmaktadır. Kongremizde ulusal kapsamda çok merkezli çalışmalarımızın sonuçlarını da hep birlikte değerlendirme olanağımız olacak. Ayrıca LLL kurslarının yanı sıra farklı disiplinlere ait spesifik eğitim kurslarının da hazırlanıyor olmasını çok önemsiyoruz.

Diğer yandan bu kongrenin en önemli hedeflerinden birisi de klinik nütrisyon ile ilgilenen genç arkadaşları motive edebilmek ve çok daha interaktif dört gün geçirebilmek olacaktır. Bir kongrenin esas gücünü aktif katılımcıların oluşturduğunu biliyoruz. Bizlerle çalışmalarını paylaşan genç arkadaşlarımızı kayıt ve konaklama dahil bir çok farklı konuda desteklemeye çalışacağız.

Sizlerle birlikte günün tüm bilimsel yorgunluğunu akşamın keyifli sohbet ve organizasyonlarında hafifletebilmek düşüncesiyle, 29 Mart-2 Nisan 2017 tarihlerinde Antalya’da görüşmek üzere…Prof.Dr.Sadık Kılıçturgay
Kongre Başkanı

Prof.Dr. Kubilay Demirağ
Kongre Sekreteri

Geri