13. Uluslararası Kardiyoloji ve Kardiyovasküler Cerrahide Yenilikler Kongresi
 
 
  13th International Congress of Update in Cardiology and Cardiovascular Surgery
  İzmir / Çeşme
  23-26.MART,2017
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   İzmir / Çeşme
TARİH   23-26.MART.2017
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Türkiye Kalp ve Sağlık Vakfı
ETKİNLİK MERKEZİ   Sheraton Çeşme Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Magnum Opus Org.
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.yenilikler2017.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarım,

13. Uluslararası Kardiyoloji ve Kardiyovasküler Cerrahide Yenilikler Kongresi’nin (KKVC) 23-26 Mart 2017 tarihleri arasında İzmir’de Çeşme Sheraton Kongre Merkezi'nde yapılacağını duyurmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

13. Uluslararası KKVC’de Yenilikler Kongresinin bilimsel programı Kapak Zirvesi, Uluslararası Aritmi Forumu (IFA), Akdeniz Girişimsel Kardioloji (IC-MED) Toplantısı, Pulmoner Hipertansiyon Zirvesi, Kalp Yetersizliği Zirvesi, Hipertansiyon Zirvesi ve Erişkin Konjenital Kalp Zirvesi ile zenginleştirilecektir.

Bunların yanı sıra Temel Kardiyoloji Eğitim Programı, İleri Ekokardiyografi Kursu, ECMO Kursu, Uygulamalı Aortik ve Mirtal Wet Lab Kursları, Anastomotik Simulasyon kursları da bilimsel programın diğer interaktif bölümlerini oluşturacaktır.

Program Komitesi, her sene olduğu gibi bu sene de ulusal ve uluslararası kateter laboratuvarları ve ameliyathanelerden yapılacak canlı yayınlar ve interaktif sunumlarla sizlere ilginç ve çekici bir program sunmak için en üst düzeyde çaba göstermektedir.

Kabul edilen tüm bildiriler içeriğine uygun olarak yazarların talebi üzerine, "The Journal of Cardiovascular Surgery” ya da “American Journal of Cardiology"’nin ekinde basılacaktır.

Sizleri kardiyologlar ve kalp damar cerrahlarını bir araya getiren tek uluslararası platform olan 13. Uluslararası Kardiyoloji ve Kardiyovasküler Cerrahide Yenilikler Kongresi için İzmir'e davet etmekten büyük bir mutluluk ve kıvanç duyuyorum.

Saygılarımla,

Prof. Dr. Ali OTO, FESC, FACC, FHRS, FISHNE
13. UKKVC’de Yenilikler Kongre Başkanı

Geri