Oral Diagnoz ve Maksillofasiyal Radyoloji Derneği 7. Uluslararası Kongresi
  
  Eskişehir
  13-15.NİSAN,2017
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Eskişehir
TARİH   13-15.NİSAN.2017
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Oral Diagnoz ve Maksillofasiyal Radyoloji Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   Anemon Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Valör Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://odmfr2017.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
“Eskişehir'i ve Eskişehirlileri çok iyi tanırım. Millî Mücadele yıllarında büyük vatanseverlik ve üstün bir cesaretle mücadelemizin daima yanında olmuş, bu mücadeleye çok geniş yardımlarda bulunmuşlardır. Gördüğüme göre halk aydın ve faaldir. Toprak verimlidir. Az zamanda zayiatı telafi ve fedakârlıklarıyla iftihar edecektir.”

15 Ocak 1923 tarihinde, Hükümet Konağında yaptığı konuşmada Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk gazi şehrimiz Eskişehir’i bu sözlerle tanımlamıştır. Ata’larının öngörüsüne uygun olarak Eskişehirliler tarafından hayata geçirilen modern şehircilik projeleri ile bir yandan tarihi doku canlandırılmış, diğer yandan turistik ve kültürel tesisler halkın kullanımına açılmıştır. Bu çağdaşlaşma atılımıyla Eskişehir günümüzde ülkemizin en hızlı gelişen şehirlerinden biri olmuştur.

Biz de Oral Diagnoz ve Maksillofasiyal Radyoloji Derneği’nin 7. Uluslararası Kongresini 13-15 Nisan 2017 tarihleri arasında Anadolu’nun bu benzersiz kentinde düzenleyeceğiz. Alanımızdaki güncel bilgileri paylaşacağımız doyurucu bir bilimsel program ile sadece Ağız, Diş ve Çene Radyologlarının değil, tüm diş hekimlerinin faydalanacağını umduğumuz bu Kongrede, siz değerli meslektaşlarımızla buluşmak en büyük arzumuz, halen mezuniyet sonrası eğitimin çok önemli bir parçası olan bu tür bilimsel programların, tüm paydaşlarıyla diş hekimliği camiasına sağladığı katkının daha fazla artması umudumuzdur.
Eskişehir’de görüşebilmek dileği ile…Organizasyon Komitesi adına
Prof. Dr. Tamer Lütfi ERDEM
Kongre Başkanı

Geri