13. Uludağ İç Hastalıkları Kış Kongresi &
  2. Bursa Aile Hekimliği Kongresi
  
  Bursa / Uludağ
  5-8.MART,2017
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Bursa / Uludağ
TARİH   5-8.MART.2017
DÜZENLEYEN KURULUŞ   -Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Anabilim Dalı
-Bursa Aile Hekimliği Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   Karinna Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Burkon Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.uludagichastaliklari.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,


Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Anabilim Dalı ve Bursa Aile Hekimiği Derneği tarafından düzenlenen 13. Uludağ İç Hastalıkları Kış Kongresi & 2. Bursa Aile Hekimliği Kongresi'nin Uludağ Karinna Otel'de 05 - 08 Mart 2017 tarihleri arasında düzenleneceğini duyurmaktan büyük onur ve mutluluk duyarız.

Kongremizde yine bu yıl İç Hastalıkları, Kardiyoloji, Göğüs Hastalıkları ve Enfeksiyon Hastalıkları Anabilim Dallarının ve Aile Hekimlerinin katılımı ile tam bir bilimsel toplantılar yumağı oluşturulacaktır. Sizlere geniş kapsamlı bir bilimsel program sunabilmek amacıyla çalışmalarımıza başlamış bulunuyoruz.

Bu yıl iç hastalıklarının değişik dallarını içeren konuları sizlerin de önerileri dikkate alınarak hazırlanacaktır. Konularında uzman olan deneyimli öğretim üyelerimizin güncel gelişmeleri ve bunların pratik uygulamalarını bizlerle paylaşabilecekler. Toplantıların günlük mesleki uygulamalarımıza büyük katkı sağlayacağına inanıyoruz.

Kongremiz; iç hastalıkları uzmanları, aile hekimleri, araştırma görevlilerimizin bir araya geldiği, bilgilerin paylaşıldığı ortak çözümlerin üretildiği bir ortam olacaktır. Sözlü ve poster sunumlarında araştırmacılarımızı teşvik etmeye yönelik ödüllerimiz yer almaktadır.

Kongremizde sizlerle buluşmak üzere, saygılar sunarız.


Ali Torun
Bursa Aile Hekimliği Derneği Başkanı


Prof. Dr. Selim GÜREL
Kongre Başkanı


Geri