3. Uluslararası 4. Ulusal Ebelik Kongresi
  
  Ankara
  21-24.EYLÜL,2017
     
KATEGORİ  
Sağlık
YER   Ankara
TARİH   21-24.EYLÜL.2017
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Türk Ebeler Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   Swissotel Ankara
ORGANİZATÖR KURULUŞ   FTS Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.ebko2017.org/Giris/Anasayfa
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,

Kadın ve yenidoğan sağlığını iyileştirme stratejilerinin gündemde olduğu bir dönemde, Derneğimiz bilimsel faaliyetleri kapsamında, 21-24 Eylül 2017 tarihleri arasında Ankara’da 3. Uluslararası 4. Ulusal Ebelik Kongresi'ni düzenlemenin mutluluğunu yaşıyoruz. Ülkemiz ebeleri ile dünya ebelerini buluşturacak kongremizde, deneyim ve bilgilerimizi paylaşmayı, gerek kadın ve yenidoğan sağlığı, gerekse mesleğimizin sorunlarına ortak akıl, ortak ses üretmeyi hedefliyoruz.

Her zaman olduğu gibi, güncel yaklaşımlar doğrultusunda, alanında uzman konuşmacılarla oluşturulan kongre bilimsel içeriğini, gereksinim duyulan konulara yönelik kurslarla zenginleştirdik. Aynı zamanda, uluslararası alanda tanınmış önemli ebeler ve ülkemizin sağlık politikalarının belirlenmesinde söz sahibi sağlık yöneticilerinin katılımıyla güçlenen kongremizde; ebelik, kadın sağlığı, doğum ve yenidoğan sağlığı konuları ayrıntılı biçimde ele alınacaktır.

Ülkemizin dört bir yanında büyük özveri ve fedakarlıkla çalışan tüm meslektaşlarımızı, her alanda büyük desteğini gördüğümüz değerli akademisyenlerimizi, mesleğin geleceğini şekillendirecek ebelik öğrencilerini, klinikte yan yana çalıştığımız hekim ve hemşire arkadaşlarımızı kongremize bekliyoruz. Ebelik adına söyleyecek sözü olan tüm sağlık çalışanlarının kongreye yoğun ilgi göstereceğine inanıyoruz.

“Ebelere Yatırım Yapmak Sağlıklı Nesilleri Taahhüt Eder” Bu nedenle; kadının olduğu her alanda var olan ebelerin; kadın ve yenidoğan sağlığı konularında ve sorunların çözümünde kilit rol oynadığının unutulmaması dileklerimizle,

Ülkemizin başkenti Ankara’da görüşmek üzere saygılar sunarız.


Yrd. Doç. Dr. Nazan KARAHAN
Dernek ve Kongre Başkanı


Doç. Dr. F. Deniz SAYINER
Kongre Eş Başkanı


Nesibe UZEL
Kongre Eş Başkanı

Geri