2. Selim Hematolojide Güncelleme Sempozyumu
  
  Antalya / Belek
  24-26.ŞUBAT,2017
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Antalya / Belek
TARİH   24-26.ŞUBAT.2017
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Türk Hematoloji Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   Papillon Ayscha Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Serenas Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://selimhematoloji2017.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Türk Hematoloji Derneği’nin Değerli Üyeleri, Değerli Meslektaşlarım,

Türk Hematoloji Derneği eğitim çalışmalarından “2. Selim Hematolojide Güncelleme” toplantısını 24-26 Şubat 2017 tarihinde Antalya’da gerçekleştireceğiz. Güncelleme toplantımızın öncelikli hedefi genç hematologların eğitimine yönelik olarak selim hematoloji ile ilgili son bilgileri gözden geçirmektir. Sonrasında sunulan bu veriler ışığında kılavuzlarımız güncellenecektir. Derneğimizin ilk 2011 yılında düzenlediği bu toplantı sonrası elde edilen bilgiler ışığında düzenlenen çalıştay ile Derneğimizin Türkçe kılavuzları yayınlanmıştı.

Toplantımızın ilk iki gününde güncel veriler bilimsel oturumlarda sunulacak, son gün ise çalıştay formatında düzenlenecektir.

Türk Hematoloji Derneği eğitim programında ayrıcalıklı bir yeri olan güncelleme toplantısının önemli bir eğitim hizmeti vereceğini düşünüyoruz. Bu toplantıda kıdemli hocalarımızın bilgi birikimlerini bizlere aktaracağı ve genç meslektaşlarımızın selim hematolojiyi öğrenmesi ve sorunlarını bizler ile paylaşması için çok uygun bilimsel bir ortam olacağına inanıyoruz.

Tüm üyelerimizden öncelikle bilimsel yayınları ile toplantıya destek olmalarını arzu ediyor, sizleri “2. Selim Hematolojide Güncelleme” toplantısına davet etmekten onur ve mutluluk duyuyorum.

imzaa

Prof. Dr. Ahmet Muzaffer Demir

Türk Hematoloji Yönetim Kurulu Başkanı

Geri