13. Uludağ Jinekoloji ve Obstetrik Kış Kongresi
  
  Bursa / Uludağ
  2-5.MART,2017
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Bursa / Uludağ
TARİH   2-5.MART.2017
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi

ETKİNLİK MERKEZİ   Grand Yazıcı Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Burkon Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.uludagkadindogum.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,

13. Uludağ Jinekoloji ve Obstetrik Kış Kongresi’ nin 02 – 05 Mart 2017 tarihleri arasında Grand Yazıcı Otel Uludağ – Bursa’ da düzenleneceğini duyurmak ve bu heyecanı sizlerle paylaşmaktan onur duymaktayız.

Bu yıl 13. sini düzenleyeceğimiz kongremize gelecek olan çok değerli konuşmacılarımız aracılığıyla Kadın Hastalıkları ve Doğum alanındaki tüm yenilikleri sizlere sunmak, birlikte tartışmak ve fikir birliğine varmak amacındayız.

Daha önceki organizasyonlarımızdan bildiğiniz gibi en büyük arzularımızdan birisi uzman meslektaşlarımızın ve özellikle araştırma görevlisi arkadaşlarımızın kongreye geniş kapsamlı katılımını sağlamaktır. Buna istinaden; kongre kayıt ücretlerimiz mümkün olduğunca düşük tutulmuştur. Ayrıca, kongremize bildiri ile katılacak araştırma görevlilerinden de kayıt ücreti alınmayacaktır.

13. Uludağ Jinekoloji ve Obstetrik Kış Kongresi’ nde sizlerle bir araya gelebilecek olmanın heyecan ve mutluluğu içindeyiz. Bilimsel açıdan son derece doyurucu ve keyifli bir kongreyi birlikte geçirmek üzere sizleri Uludağ’ a bekliyoruz.


Sevgi ve saygılarımızla,
Kongre Düzenleme Kurulu

Geri