9. Uludağ Dermatokozmetoloji Günleri
  
  Bursa / Uludağ
  9-12.MART,2017
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Bursa / Uludağ
TARİH   9-12.MART.2017
DÜZENLEYEN KURULUŞ   -Dermatokozmetoloji Derneği
-Uludağ Üniv. Tıp Fakültesi Deri ve Zührevi Hastalıkları AD

ETKİNLİK MERKEZİ   Karinna Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Burkon Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://dermatokozmetoloji.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Sayın Meslektaşlarımız,


Dermatokozmetoloji Derneği ve Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Deri ve Zührevi Hastalıkları Anabilim Dalı işbirliğinde, 09-12 Mart 2017 tarihleri arasında, Uludağ Karinna Otel'de dokuzuncusu düzenlenecek olan “Uludağ Dermatokozmetoloji Günleri“ ne sizleri davet etmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Dernek olarak, Dermatoloji Uzmanlık eğitim programında yer alması gerektiğine inandığımız “Deri bakımı ve kozmetik işlemler” konusunda ilk uygulamalı kursları 2000 yılında düzenlemiştik. Sadece Deri ve Zührevi Hastalıkları uzmanlık öğrencileri ile uzmanlara yönelik olan, sınırlı sayıda katılımcıya yer verebildiğimiz toplantılarımız, meslektaşlarımızın yoğun ilgisi ile büyüdü, gelişti. Bu toplantıda yeni başlayanlar için temel dermatokozmetolojik uygulamalar yanında, konusunda deneyimli meslektaşlarımızın algoritmik kombine tedavi yaklaşımları da yer bulacaktır.

Sizleri uygulamalı kursların ağırlıklı olduğu sempozyumumuzda konuk etmekten büyük onur duyacağız. Beyaz cennet Uludağ’da değerli katılımlarınızla bilimsel yönden doyurucu bir toplantı geçirmek umuduyla en iyi dileklerimizle saygılarımızı sunarız.Prof.Dr. Şükran Tunalı
Eş Başkan


Prof.Dr. Hayriye Sarıcaoğlu
Eş Başkan

Geri