RADTEK 2017 11. Ulusal Radyoloji Teknisyenleri Kongresi ve
  İleri Görüntüleme Kursu
  
  Antalya / Belek
  9-12.MART,2017
     
KATEGORİ  
Sağlık
YER   Antalya / Belek
TARİH   9-12.MART.2017
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Tüm Radyoloji Teknisyenleri ve Teknikerleri Derneği(TÜMRAD-DER)

ETKİNLİK MERKEZİ   Spice Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Co&Co Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.radtek2017.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Radyoloji bilimi ve radyoteknoloji hızlı bir şekilde gelişmekte ve değişmektedir. Derneğimizin üyesi olduğu European Federation Of Radiographer Societies (EFRS) işbirliği ile Türkiye’deki radyoloji teknisyeni/teknikeri meslektaşlarımızı ve sektör temsilcilerini bir araya getirerek bilgi paylaşımında bulunmak, radyolojik sistemler ve yeniliklerden haberdar etmek amacıyla, 9-12 Mart 2017 tarihlerinde 11. Ulusal Radyoloji Teknisyenleri Kongresi ve İleri Görüntüleme Kursu düzenlemekteyiz.

Tıbbi bilimler hızlı bir değişim yaşarken şüphesiz ki teşhis ve tedavide önemli bir yerde konumlandırılan tıbbi görüntüleme hizmetlerinde de bu değişim belirgin bir şekilde kendini göstermektedir. Her geçen gün yeni modaliteler ve yeni teknikler üretilmekte biz radyoloji camiasının hizmetine sunulmaktadır. Bu camianın en önemli bileşeni olan biz radyoloji teknisyenleri/teknikerleri bu modaliteleri ve teknikleri etkili ve verimli bir şekilde kullanarak hizmet vermeye çalışıyoruz.


Eğitimin sadece dört duvarla sınırlandırılmış sınıflarda veya anfilerde hatta salt okul ile sınırlı olmadığını mezuniyet sonrası eğitimlerin büyük bir öneme sahip olduğu tartışmasız gerçekliğini korumaktadır.
Türk Radyoloji Derneği Başkanı Prof. Dr. Tamer KAYA hocamızın önderliğinde düzenleyeceğimiz RADTEK2017 Kongresi’nde alanında uzman ve camiamız tarafından bilinen saygın kişilerden oluşan eğitim kadromuz ile Radyasyon Güvenliği, Doz Yönetimi, MRG, CT ve Meme Radyolojisi konularında deneyimlerimizi paylaşacağız. Ayrıca sosyal etkinliklerle zenginleştirilmiş bu renkli organizasyonumuz ile unutamayacağımız anılarımız olacaktır.

RADTEK2017 Kongresinde görüşmek dileği ile….Heybet ASLANOĞLU

TÜMRAD-DER Genel Başkanı
Kongre Başkanı

Geri