7. Uludağ Genel Cerrahide Güncel Yaklaşımlar Toplantısı
 
  
  Bursa / Uludağ
  17-19.MART,2017
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Bursa / Uludağ
TARİH   17-19.MART.2017
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi AD

ETKİNLİK MERKEZİ   Karinna Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Burkon Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://uludaggenelcerrahi.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli meslektaşlarım, sevgili hemşireler;


Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı’nın iki yılda bir düzenlendiği ‘’Genel Cerrahide Güncel Yaklaşımlar’’ toplantısının 7.si 17-19 Mart 2017 tarihlerinde Bursa - Uludağ’daki Karinna Otelde yapılacaktır.

Dünya cerrahisindeki hızlı ilerlemeler, özellikle teknolojideki baş döndürücü gelişmeler endoskopik ve robotik cerrahiyi ülkemizde de giderek artan bir şekilde popülarize etmiştir. Bu düşünce ile toplantımıza ‘’Geleceğin Cerrahisine Doğru’’ başlığını vermeyi uygun gördük. Açılış konuşması da geçen yıl kaybettiğimiz kliniğimizin kurucularından Prof. Dr. Ayhan Kızıl Anısına planladık. Genel Cerrahinin klasik konuları yanı sıra endoskopik cerrahinin bugününü ve yarınını yansıtmaya çalıştık.

Toplantının bir gününü cerrahi hemşireler ile ilgili paralel oturum planladık. Burada gelişen cerrahide, yakın çalışma arkadaşlarımız olan hemşirelerimizin de kendi bilgi ve becerilerini arttırması hedeflendi. Toplantımızda ayrıca ‘’poster’’ bildiriminin de kabul edileceğini duyurmak istiyorum.

Ülkemizin kış sporlarının en popüler yeri olan Uludağ’da sizleri ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağız. Keyifli bir sosyal ortam olması dileği ile katılımınızı bekler, organizasyon komitesi adına saygılar sunarım.


Prof. Dr. Tuncay YILMAZLAR
Toplantı Başkanı


Geri