4. Uluslararası Taş Kongresi
 
 
  4th International Stone Congress
  İzmir
  20-25.MART,2017
     
KATEGORİ  
Mühendislik
YER   İzmir
TARİH   20-25.MART.2017
DÜZENLEYEN KURULUŞ   TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası İzmir Şubesi

ETKİNLİK MERKEZİ   Fuar İzmir
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://uluslararasitaskongresi.com/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
2008 yılından beri TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası İzmir Şubesi tarafından İzmir Büyükşehir Belediyesi, İZFAŞ, Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörlüğü ve Ege Maden İhracatçıları Birliğinin desteği ile düzenlenen Uluslararası Taş Kongresi, 2017 tarihinde başlamak üzere Marble Fuarı ile eş zamanlı olarak TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası İzmir Şubesi, TMMOB Mimarlar Odası İzmir Şubesi, İZFAŞ ve Ege İhracatçı Birlikleri tarafından, İzmir Büyükşehir Belediyesi ve Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörlüğü’nün destekleri ile düzenlenecektir.

İzmir Marble Fuarı ile eş zamanlı olarak 20-25 Mart 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan IV. Uluslararası Taş Kongresi, mermer sektöründeki üretimsel, teknolojik, mimari, arkeolojik ve sanatsal gelişmelerin, yerli ve yabancı katılımcılar tarafından bilimsel ortamda tartışılmasını hedeflemektedir. Bilimsel tartışmaların yanı sıra Doğal Taş’ı konu alan sergi ve atölyeler düzenlenecek, kongrenin son gününde Afrodisias antik kentini kapsayan kültürel bir gezi gerçekleştirilecektir.

Kongre dili Türkçe ve İngilizcedir. Sunulan bildirilerin tam metni, ISBN numarası ile Kongre Kitabı’nda basılacaktır. Kongre’ye sözlü veya poster bildiri ile katılmak isteyenler, sunumlarına ilişkin Türkçe ve İngilizce bildiri özlerini “www.uluslararasitaskongresi.com” adresinde belirtilen yazım kurallarına uygun olarak 01 Şubat 2017 tarihine kadar iletmelidir.

Sizleri, IV. Uluslararası Taş Kongresi’nde İzmir’de ağırlamaktan onur duyacağımızı bildirir, Kongre Düzenleme Kurulu adına saygılarımızı sunarız.Dr. A.Bahadır YAVUZ

Dr. Hümeyra BİROL AKKURT

Geri