10. Ulusal Artroplasti Kongresi
  
  Antalya / Belek
  30.MART-2.NİSAN,2017
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Antalya / Belek
TARİH   30.MART-2.NİSAN.2017
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Kalça Diz Artroplasti Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   Gloria Golf Resort Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Valör Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.artroplasti2017.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarım,

Kalça Diz Artroplasti Derneği’nin 30 Mart-02 Nisan 2017 tarihleri arasinda Antalya Gloria Kongre Merkezinde düzenleyecegi “10.Ulusal Artroplasti Kongresi”nin final programını sizlerle paylaşmaktan büyük mutluluk duymaktayım.

Bir öncekin de olduğu gibi bu kongremizde de “iyi artroplasti cerrahi” olma yolunda ilerlemek isteyen ve de bu konuya emek veren herkesi bir arada toplamaya vesile olacak ve bilimsel açıdan doyurucu aynı zamanda keyif alacağınız bir programı oluşturmaya gayret ettik.

Bu toplantıda kazanılması hedeflenen bilgi ve becerilerin başında katılımcıların olabildiğince interaktif, samimi bir ortamda tecrübeli duayenlerle birlikte tartışabilmeleri, cerrahi tekniklerini geliştirebilme yolunda püf noktaları öğrenmeleri ve de ilginç bir o kadar da komplike vakalara nasıl yaklaşabilecekleri konusunda becerilerini geliştirmeleri olacaktır.

Kongremizin bilimsel programına destek veren ülkemizin değişik hastanelerinde çalışan 90 na yakın meslektaşımıza gönülden teşekkür etmek isterim. Ayrıca bu kongrede mezuniyet sonrası uzmanlık eğitimi devam eden araştırma görevlisi ve asistan arkadaşlarımızı da görmek en büyük arzumuzdur.

Artroplastiye emek veren herkesi kongremizde görmek bizleri güçlendirecektir.

Sevgi ve saygılarımla,

Prof. Dr. Bülent Erdemli
Kalça Diz Artroplasti Derneği Başkanı

Geri