16. Ulusal Spor Hekimliği Kongresi
  
  Antalya / Belek
  2-5.NİSAN,2017
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Antalya / Belek
TARİH   2-5.NİSAN.2017
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Türkiye Spor Hekimleri Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   Gloria Golf Resort Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Plaza Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.sporhekimligi2017.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Bilim İnsanları,

Türkiye Spor Hekimleri Derneği olarak sizleri 2-5 Nisan 2017 tarihleri arasında Antalya Gloria Sports Arena’da düzenleyeceğimiz 16. Ulusal Spor Hekimliği Kongresi’ne davet etmekten gurur ve mutluluk duyuyoruz.

Spor endüstrisindeki hızlı gelişme ve yüksek performans beklentisi en popüler spor dalı olan futbolda teknik ekibe olduğu kadar, “Takımın Arkasındaki Takım”ı oluşturan bilim insanlarına da daha fazla sorumluluk yüklemektedir. Bu kongrede; sporcu sağlığı ve performansını koruma ve geliştirmeye yönelik ölçüm ve değerlendirmeler ile güncel tedavi yöntemlerindeki son gelişmeleri tüm yönleriyle tartışmayı ve konunun paydaşları arasında bilgi paylaşımını sağlamayı hedefliyoruz.

Spor hekimliğinin temel uygulama alanlarından birisi olan sporcu sağlığı ve performansı konusu, “Futbol ve Sağlık” ana teması altında ilgili uzmanlık alanlarından yerli ve yabancı konuşmacıların bilgi ve deneyimleri ışığında, bilimsel ve güncel yeniliklere odaklanarak incelenecektir. Kongrede teorik bilgilerin yanında, bilimsel ve teknolojik gelişmelerin pratiğe yansımaları da workshop ve uydu sempozyumlarla değerli katılımcılara aktarılacaktır.

Kültür ve turizm şehri Antalya’da, bilimsel programı yanında sportif ve sosyal programı ile de tatmin edici olacağına inandığımız 16. Ulusal Spor Hekimliği Kongresi’ne katılımınız ve katkılarınız bizi onurlandıracaktır.

Saygılarımızla,Prof. Dr. Bülent ÜLKAR
TSHD Başkanı

Prof. Dr. Metin ERGÜN
Kongre Başkanı

Doç. Dr. Ali Erdoğan
Kongre Sekreteri

Geri