ACEM 2017 9. Asya Acil Tıp Kongresi & 13. Türkiye Acil Tıp Kongresi
  9th Asian Conference on Emergency Medicine
  Antalya / Belek
  22-25.KASIM,2017
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Antalya / Belek
TARİH   22-25.KASIM.2017
DÜZENLEYEN KURULUŞ   -Asian Society for Emergency Medicine
-Türkiye Acil Tıp Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   Regnum Carya Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Opteamist Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.acem2017.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli meslektaşlarım,

Sizleri 9. Asya Acil Tıp Kongresi ile birlikte düzenlenecek olan 13. Türkiye Acil Tıp Kongresi’ne davet etmekten büyük bir memnuniyet duyuyorum. Bildiğiniz üzere Asya Acil Tıp Kongresi, bölgede Asya Acil Tıp Derneği tarafından düzenlenen en önemli organizasyondur. 22 - 25 Kasım 2017 tarihlerinde Regnum Carya Belek - Antalya’da sizlerle bir araya gelecek olmanın heyecanı içerisindeyiz.

Acil Tıp ülkemizde 20 yılı aşkın süredir bir uzmanlık dalı olarak kabul görmektedir. Bu sürecin başından bugüne kadar, Türkiye Acil Tıp Derneği, acil tıp uzmanları ve sağlık çalışanlarının en büyük destekçisi olmuştur ve olmaya da devam etmektedir. Derneğimizin yayınları ve Sürekli Tıp Eğitimi’ni destekleyici olarak düzenlediği bilimsel ve eğitici aktiviteleri Acil Tıp eğitimi veren kurum ve kuruluşlar ile Acil Tıp uzmanları, pratisyen hekimler ve asistanlar için her zaman başvuru kaynağı olmuştur.

ACEM 2017’de, Acil Tıp camiasından akademisyenler, editörler ve dünyaca ünlü isimler konuşmacı ve katılımcı olarak ülkemize gelecekler. Kongremiz, Asya Acil Tıp Derneği (ACEM) ve Türkiye Acil Tıp Derneği (TATD) tarafından Uluslararası Acil Tıp Federasyonu (IFEM) ile diğer ulusal ve uluslararası derneklerin katkısıyla düzenlenecektir.

Katılımcılar arasında yakın diyalogların yaşandığı, bilgi ve fikir alışverişlerinin yapıldığı, işbirliklerinin kurulduğu ve en önemlisi arkadaşlıkların pekiştirildiği bir kongre olmasını umuyorum. Bunlara ek olarak kongremizde ana oturumlar, uygulamalı kurslar, tartışma panelleri, yuvarlak masa toplantıları ve çok sayıda farklı formatta oturumlar düzenleyeceğiz.

Zamanımızın en önemli karakteristik özelliklerinden biri de teknolojik gelişmelerin ve buluşların hayatımıza yansımalarıdır. Akıllı cep telefonu uygulaması ve son teknolojiyi kongremizde kullanarak kongremizi daha da özel kılacağız.

Sizleri keyifli bir sosyal ortam, zengin bir bilimsel içerik ve kendinizi evinizde hissedebileceğiniz rahat ve sıcak bir çevreye davet ediyoruz. Katılımınız ve desteğiniz bizim gücümüz olacaktır.

Saygılarımla,


Prof. Dr. Yıldıray ÇETE
Türkiye Acil Tıp Derneği Başkanı &
Asya Acil Tıp Derneği Gelecek Başkanı

Geri