Türk Toraks Derneği 20. Yıllık Kongresi
  
  Antalya / Belek
  5-9.NİSAN,2017
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Antalya / Belek
TARİH   5-9.NİSAN.2017
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Türk Toraks Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   Sueno Deluxe Belek Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Serenas Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://kongre2017.toraks.org.tr/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız, Türk Toraks Derneği’nin 20. Yıllık Kongresi, 5-9 Nisan 2017’de Sueno Deluxe Otel, Belek, Antalya’da gerçekleştirilecektir.

Kongremizin; insana, bilime, emeğe, tüm sosyal bileşenleri ile sağlığa ve yaşadığımız çevreye verdiği değer ile bugüne gelen, bir uzmanlık derneğinden öte, uluslararası alanda ufuk açan bir yapıya evirilmiş olan Derneğimizin kuruluşunun 25. yılına layık olması için çalışıyoruz.


Temel amacımızın ülkemizde akciğer sağlığını iyileştirmek olduğunun farkındalığıyla; bilginin işlenmesi, paylaşılması, bütüncül değerlendirilmesi ve sonuçta toplumsal yarara dönüştürülmesine hizmet edecek bir bilimsel program oluşturmayı hedefledik. İlgi alanımıza giren konularda koruyucu önlemlerden, tanı ve tedaviye kadar güncel bilgilerimizi gözden geçirmek; bu alanda yaptığımız çalışmaları, yenilikleri ve deneyimlerimizi birbirimizle paylaşmak; sahada karşılaştığımız problemleri dile getirmek ve çözüm önerileri oluşturmak; tanışmak, özlem gidermek ve bir arada daha iyi bir gelecek planlamak için kongremizde buluşmayı arzu ediyoruz.

Tabii bunları yaparken sağlık, huzur ve barış içerisinde yaşama dileğimizi aldığımız her solukta yineliyoruz. Ayrıca kendimize ve sesimizin ulaştığı herkese, aynı gök kubbenin altında yaşadığımızı, aynı gökyüzünü soluduğumuzu her fırsatta anımsatmak istiyoruz.

Bilimsel ve sosyal açıdan tam bir şölen havasında geçmesini ümit ettiğimiz kongremizde birlikte olmak dileğiyle,


Sevgi ve saygılarımızla…


Metin Akgün
Kongre Başkanı


Leyla Pur Özyiğit
Kongre Sekreteri


A. Fuat Kalyoncu
TTD Başkanı

Geri