7. Ulusal Alzheimer Kongresi
  
  Konya
  20-23.NİSAN,2017
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Konya
TARİH   20-23.NİSAN.2017
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Türkiye Alzheimer Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   Dedeman Konya Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Flap Tour
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://alzheimer2017.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,

Türkiye Alzheimer Derneği, bundan 6 yıl önce, geçmişinde birçok kez yaptığı gibi öncülüğü üstlenerek, demans ve Alzheimer hastalığını tüm boyutlarıyla ele alan, bunun yanında ulusal sorunları ve öncelikleri belirlemeyi hedefleyen Ulusal Alzheimer Kongresi girişimini başlatmıştı. O zamandan beri her yıl düzenlediğimiz toplantımız bu girişimin yerindeliğini ve önemli bir ihtiyacı karşıladığını bize tekrar tekrar gösterdi.
Bu yıl da ülkemizde demans spektrumundaki tüm hastalıkların tartışıldığı “7. Ulusal Alzheimer Kongresini ”20-23 Nisan 2017 tarihleri arasında Hoşgörü ve Medeniyetler Şehri Konya'da, Dedeman Otel’de düzenleyeceğiz.

Bilimsel program, alanında uzman ulusal ve uluslararası konuşmacıların katılımıyla Alzheimer Hastalığı odaklı panel ve konferanslar yanında, diğer demansiyel süreçlerin tanı ve tedavisinde pratiğe yönelik oturumlardan oluşacak. Etiyolojiden kliniğe, genetikten tedaviye uzanan farklı boyutların sunulacağı, ülkemizdeki sorunların, çözümlerin ve önceliklerin tartışılacağı toplantımızı değerli firmalarımızın destekleri ve sizlerin katılımıyla birlikte gerçekleştirmeyi yürekten umuyoruz.

Türkiye Alzheimer Derneği olarak başlattığımız bilimsel platformu ve Ulusal Kongre'mizin devamını birlikte getirmek ve başarısını birlikte paylaşmak dileğiyle…Prof. Dr Murat EMRE
Kongre Başkanı

Prof. Dr. Işın Baral KULAKSIZOĞLU
Dernek Başkanı

Geri