4. Uluslararası Beyaz Et Kongresi
  4th International Poultry Meat Congress
  Antalya / Belek
  26-30.NİSAN,2017
     
KATEGORİ  
Veteriner ve Hayvancılık
YER   Antalya / Belek
TARİH   26-30.NİSAN.2017
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Beyaz Et Sanayicileri ve Damızlıkçıları Birliği Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   Kaya Palazzo Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Papyon Organizasyon
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.beyazetkongresi.com/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
BEYAZ ET SEKTÖRÜNÜN DEĞERLİ PAYDAŞLARI, SEVGİLİ DOSTLAR

BESD-BİR tarafından geleneksel olarak iki yılda bir düzenlenen Uluslararası Beyaz Et Kongresinin ilk üç toplantısı, artan bir katılım ve başarıyla 2011, 2013 ve 2015 yıllarında Antalya’da gerçekleştirildi. 3. Uluslararası Beyaz Et Kongresi 3 farklı salonda, ülkemiz ve 9 farklı ülkeden bilim insanlarının sunduğu 36 davetli bildiri yanında, 22 kısa sunum ve 52 posterden oluşan kaliteli içeriği ile üst düzey uluslararası bir kongre olma yolunda önemli bir başarıya daha imza atmış oldu. Sektörümüzün bilim ve teknolojiyi paylaşması, yayması ve dünyaya daha güçlü entegrasyonu açısından önemli bir misyon taşıyan 3. Uluslararası Beyaz Et Kongresinde; 26 ülkeden gelen 1040’e yakın katılımcıyı, aileleri ile birlikte toplam 1573 kişiyi ağırladık.

Dünya tavukçuluk endüstrisinde 8. sıraya gelmiş bir sektörün temsilcileri olarak ülkemize yakışan, daha kaliteli, dünya çapında kabul gören üst düzey bir kongreyi 2017 yılı Nisan ayında gerçekleştirmek üzere organizasyon ve bilim komitelerimizle birlikte çalışmalarımıza başlamış bulunuyoruz. Çiftlikten sofraya beyaz et üretiminin tüm yönleriyle ele alınacağı kongremizde, konusunda uzman bilim insanları davetli konuşmacı olarak yer alacaktır. 4. kongremizde bilimsel yenilikler, sorunlar, geleceğe yönelik sektörel gelişme stratejileri ve güvenilir beyaz et üretimi yanında, halk sağlığı ve beslenme konuları ön planda tutulacaktır.

Avrupa ve Ortadoğu’nun beyaz et üretim üssü konumuna ulaşan, Türkiye Beyaz Et Sektörünün bilim ve teknoloji yüzü haline gelen geleneksel kongremizde, ülkemiz ve dünyadan tüm ilgilileri ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağız.

Yerli ve yabancı bilim insanlarının araştırmalarını, fikirlerini, önerilerini sunarak kongremize katılmalarını, hiçbir kongrede olmadığı kadar teşvik etmekte olduğumuzu bildirmekten ayrıca memnuniyet duyuyoruz.

2017 Baharında Görüşmek Dileğiyle
Saygı ve Sevgilerimizle..


Dr.Sait KOCA
Besd-Bir Yönetim Kurulu Başkanı

Prof. Dr. Necmettin CEYLAN
Kongre Başkanı

Geri