15. Hipertansiyonla Mücadele Kongresi
  
  Antalya / Kundu
  27-30.NİSAN,2017
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Antalya / Kundu
TARİH   27-30.NİSAN.2017
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Hipertansiyonla Mücadele Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   Mardan Palace Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Selen Organizasyon
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.hipertansiyonmk.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
DEĞERLİ MESLEKTAŞIM

Hipertansiyonla Mücadele Derneği Yönetim ve Düzenleme Kurulu olarak, 15. Hipertansiyonla Mücadele Kongresi’ni 27- 30 Nisan 2017 tarihleri arsında Mardan Palaca Antalya’da düzenleneceğinizi duyurmak ve sizleri kongremize davet etmekten büyük onur duyarız.

Kongremiz de derneğimizin çalışma grupları ve siz değerli hekimlerin önerileri doğrultusunda hazırlanan, Hipertansiyonla ilişkili olarak Nefroloji, Psikiyatri, Endokrinoloji, Nöroloji, Çocuk ve Beslenme ile ilgili güncel ve tartışmalı konuları kapsayan zengin bir bilimsel program ülkemizin önde gelen çok değerli akademisyenleri tarafından sunulacaktır.
Kardiyoloji, İç Hastalıkları, Nefroloji, Psikiyatri, Endokrinoloji, Nörolojiğe kadar her düzeydeki katılımcının beklentisini karşılayacağını umduğumuz kongremizin, sizlerin yoğun katılımı ve aktif katkılarıyla değer kazanacağını düşünüyoruz.

Kongremizde güncellenmiş bilimsel konular ve karşılaşılan sorunların çözümlerine yönelik bilgi ve birikimlerin aktarılacağı paneller, konferanslar ve kurslar yer alacaktır.
1988 yılından bu yana düzenlemekte olduğumuz ve önemli sayıda katılımcı ile gerçekleştirdiğimiz kongremizin, alanında büyük kongreler arasında yer alması bizi daha çok mutlu etmekte ve sorumluluğumuzu artırmaktadır.

Kongremizde geniş kapsamlı bilimsel programın yanında olgu ve poster sunumları da yer alacaktır. Özgün ve orijinal olgularınızı ve/veya çalışmalarınızı sunmak üzere gönderilerinizi bekliyoruz.
Antalya’nın farklı atmosferinde buluşmak ve bilimsel zenginlik yanında doğanın ve sosyal hayatın güzelliklerinin tadına birlikte varabilmenin heyecanını duyuyor, değerli klinisyen ve akademisyenlerimizi yaptıkları uygulamaları paylaşarak alanımızın gelişimine katkıda bulunmaya davet ediyor, sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.


Düzenleme Kurulu adına...
Prof. Dr. İstemihan TENGİZ
Hipertansiyonla Mücadele Derneği Başkanı
15. Hipertansiyonla Mücadele Kongresi Başkanı

Geri