9. Ulusal Larengoloji Kongresi
  
  Eskişehir
  28-29.NİSAN,2017
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Eskişehir
TARİH   28-29.NİSAN.2017
DÜZENLEYEN KURULUŞ   -Larengoloji Derneği
-Eskişehir Osmangazi Üniversitesi

ETKİNLİK MERKEZİ   Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Kongre Merkezi
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Medula Organizasyon
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.larengoloji2017.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarım,

Larengoloji Derneği tarafından düzenlenen 9.Ulusal Larengoloji Kongresi’ni sizlerin destek ve katkılarıyla 28 - 29 Nisan 2017 tarihlerinde Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Kongre Merkezi’nde gerçekleştirmek üzere şimdiden çalışmalara başlamış bulunmaktayız. Bu kongreye sizleri davet etmekten büyük bir onur ve mutluluk duymaktayım.

Larengoloji ve ilgili disiplinlerin faaliyet alanında son gelişmelerin tartışılacağı kongremizde, konusunda engin deneyimlere sahip meslektaşlarımızın katkılarıyla gerçekleşecek panel, yuvarlak masa toplantıları ve konferanslar, sözlü ve poster bildiriler ve çeşitli kurslar ile genç meslektaşlarımızın sunum yapabileceği mini konferanslara da yer vermek istiyoruz.

Bunun yanı sıra, sınırlı olanaklara rağmen sosyal program yardımıyla, katılımcı meslektaşlarımızın iletişimlerini artırmayı ve yoğun bilimsel programımız arasında kendilerine Eskişehir’i tanıma fırsatı yaratmayı da amaçlıyoruz.

Son yıllarda şehircilik hizmetleri ile kazandırılan gezi alanları ve müzeler gibi çeşitli değerleri ile yoğun bir şekilde iç ve dış turizme hizmet etmekte olan Eskişehir’i, kongre düzenlenmesi için seçerek bizi onurlandıran Larengoloji Derneği ile Türk Kulak Burun Boğaz Baş Boyun Cerrahisi Derneği'nin sayın başkan ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederken, bilimsel programın oluşturulmasında değerli öneri ve katkılarınızı beklediğimizi belirtir, kongremizde görüşmek ümidiyle saygılarımızı sunarız.

Kongre Düzenleme Kurulu adına
Prof.Dr.Erkan Özüdoğru
9. Ulusal Larengoloji Kongresi Başkanı

Geri