4. Uluslararası Katılımlı Deneysel Hematoloji Kongresi
  
  Gaziantep
  28-30.NİSAN,2017
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Gaziantep
TARİH   28-30.NİSAN.2017
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Deneysel Hematoloji Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   Tuğcan Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Bistur Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://deneyselhematoloji2017.com/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız ve Sevgili Öğrencilerimiz,


Gaziantep Üniversitesi’nin ev sahipliğinde 2017 tarihlerinde, Gaziantep’te IV. Uluslararası Katılımlı Deneysel Hematoloji Kongresi’ni düzenleyeceğimiz bilgisini sizlerle paylaşmaktan mutluluk duymaktayız.

IV. Uluslararası Katılımlı Deneysel Hematoloji Kongresi’nde, hematoloji, iç hastalıkları, onkoloji, immünuloji, moleküler biyoloji, genetik, tıbbi biyoloji, patoloji, fizyoloji gibi temel, klinik ve uygulamalı bilimlerinden alanlarında uzman bilim insanlarını ve öğrencilerimizi bir araya getirerek interaktif bir ortam yaratmayı hedefliyoruz. Kongremizde temel olarak kanser biyolojisi, akut ve kronik lösemiler, malign ve benign hematoloji, hematolojide temel ve klinik araştırmalar, lösemi genetiği, immunohematoloji, hedefe yönelik tedaviler, hücresel tedaviler gibi önemli ve güncel konuları ele alacağız. IV Uluslararası Katılımlı Deneysel Hematoloji Kongresi’nin temel ve klinik bilmler alanında çalışan bilim insanlarının araştırmalarına ve öğrencilerimizin vizyonlarına önemli katkılar sunacağına inanıyoruz.

Tüm meslektaşlarımızı ve öğrencilerimizi, deneysel hematolojinin temel konularını en güncel hali ile tartışmak ve Gaziantep’in etkileyici atmosferini yaşamak üzere IV. Uluslararası Katılımlı Deneysel Hematoloji Kongresi’ne katılmaya davet ediyoruz.Saygılarımızla.


Deneysel Hematoloji Derneği Yönetim Kurulu Adına

Prof. Dr. Ali Ünal
Başkan

Geri