2. Avrasya Pozitif Psikoloji Kongresi
 
 
  2nd Eurasian Congress on Positive Psychology
  İstanbul
  12-14.MAYIS,2017
     
KATEGORİ  
Psikoloji
YER   İstanbul
TARİH   12-14.MAYIS.2017
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Üsküdar Üniversitesi
ETKİNLİK MERKEZİ   Üsküdar Üniversitesi
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.ppcongress2017.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Katılımcılarımız,

Geçen yıl gerçekleştirdiğimiz başarılı bir kongrenin ardından bu yıl yeniden sizlerin karşısında olacak olmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz.

2. Avrasya Pozitif Psikoloji Kongresini 12-14 Mayıs 2017 tarihlerinde İstanbul’da Üsküdar Üniversitesi’nde gerçekleştireceğiz. Kongremizin temasını “İyi Yaşamanın Bilimi” olarak belirledik.

Kongremiz, pozitif psikoloji ile ilgili akademik paylaşımların sağlanması ve bu alanda çalışan akademisyenlerin ve ilgililerin bir araya gelmesi için bilimsel ve sosyal bir platform oluşturmayı amaçlamaktadır. Bilimsel programın içeriğini, pozitif psikoloji ile ilgili konferanslar, paneller, çalışma grupları, bildiri ve poster sunumları oluşturacaktır. Yurt içinden ve yurtdışından önemli konuşmacıların olacağı kongremizde doyurucu bir programla karşınızda olmayı umuyoruz. Kongremizin dili Türkçe ve İngilizce olacaktır.
Farklı disiplinlerden, pozitif psikolojiye ilgi duyan herkesi bu kongrede ağırlamak ve tanımak istiyoruz. Kongremizin bilimsel kalitesinin sizlerin katkısı ile artacağının bilincinde olarak, bahar aylarının ayrı bir güzellikte yaşandığı dünya başkenti İstanbul’da sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Saygılarımızla,

Doç. Dr. Tayfun DOĞAN
Kongre Başkanı


Geri