Uluslararası Katılımlı 5. İlaç Kimyası: İlaç Etkin Maddesi Tasarımı,
  Sentezi, Üretimi ve Standardizasyonu Kongresi
  
  Antalya / Side
  30.MART-2.NİSAN,2017
     
KATEGORİ  
Kimya
YER   Antalya / Side
TARİH   30.MART-2.NİSAN.2017
DÜZENLEYEN KURULUŞ   -Kimyagerler Derneği
-Atatürk Üniversitesi

ETKİNLİK MERKEZİ   Side Star Elegance Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.ilackongresi.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Bilim İnsanları, Kamu ve Özel Sektörün Uzman ve Temsilcileri,

Kimyagerler Derneği ve Atatürk Üniversitesi tarafından düzenlenecek olan “5. İlaç Kimyası: İlaç Etkin Maddesi Tasarımı, Sentezi, Üretimi ve Standardizasyonu Kongresi hakkında sizlerin önerisi ve katkıları doğrultusunda oluşturulan son durumunu sizlere arz etmek istiyoruz.

• Uluslararası Katılımlı bir kongredir.

• Uluslararası konuşmacılarımız ilaç keşfi, biyobenzer ilaçlar, proses ve analitik yöntemleri kapsayan alanlarda araştırma yapan veya endüstriden çalışan bilim insanlarından oluşturulmuştur.

• Posterinizi isterseniz "Kısa sözlü sunum" olarak da sunabilirsiniz. Kısa sözlü sunumlar, uluslararası bir çok kongrede uygulanmaya başlanan yeni bir sunum tekniğidir. Bu şekilde yapılacak olan sunumlar poster saatlerinde "poster" olarak sergilenecek, izleyicilerle tartışılacak ayrıca kongre tarafından belirlenen bir zaman diliminde sözlü olarak sunulması sağlanacaktır. Bu sunumlara "Sözel sunum belgesi" verilecektir.

• Proje İşbirlikleri başlığı altında üniversitenizi, kurumunuzu veya kendi araştırma alanlarınızı tanıtımı imkanı sağlanacaktır. Bu maksatla poster büyüklüğünde hazırlanan afişler kongre boyunca sergilenecektir.

• Türkiye ilaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu’nun katkısıyla “İlaçta Yerelleşme Politikasının oluşturulması”, “İlaç Ar-Ge’sinde Yeni Yaklaşımlar” ve “İlaç Sanayisinde Dönüşüm” alanlarında çalıştay düzenlenecektir.

• İlaç firmalarının insan kaynakları birimleri, kongremize katılarak stant açarak endüstride kariyer yapmak isteyen genç araştırmacıları bilgilendireceklerdir.

• Bu sene Kimyagerler Derneği tarafından ilk defa Yüksek Lisans ve Doktora Öğrencilerine verilecek olan Araştırma Teşvik Ödülü Töreni yapılacaktır. Öğrencilerinizi bu ödül için yönlendirmenizi özellikle öneririz. Detaylı bilgi için www.kimyager.org adresini ziyaret ediniz.

• 29-30 Mart tarihlerinde Uygulamalı HPLC Eğitimi ve CTD Formatında Ruhsatlandırma Dosyası Hazırlama Kursu yapılacaktır.

• "Konaklama" ücretleri TL olarak yeniden değerlendirilerek katılımcıların döviz kurundaki artıştan etkilenmemeleri sağlanmıştır.

Bu kongreye göstereceğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ediyor, 30 Mart-2 Nisan 2017 tarihleri arasında gerçekleştireceğimiz organizasyonumuzda sizleri de aramızda görmek istiyoruz.

Saygılarımızla

Geri