6. Ulusal Fıtık Kongresi
  
  İstanbul
  5-7.EKİM,2017
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   İstanbul
TARİH   5-7.EKİM.2017
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Fıtık Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   The Marmara Otel Taksim
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Oasis Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   https://www.fitik2017.org/site
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarım,

Fıtık Derneği’mizin düzenlediği “6. Ulusal Fıtık Kongresi”ni bu yıl İstanbul’da The Marmara Taksim, Otelinde, 05-07 Ekim, 2017 tarihleri arasında düzenliyoruz. Bu kongremizde; Karın Duvarı İşlevesel Onarımları ana başlığı altında karın duvarı onarımlarını tartışacağız. Son yıllarda önemi daha iyi anlaşılan bu özellikli konuda kurslar düzenleyip, yetkin fıtık cerrahlarının deneyimlerini dinleyip; yaklaşım biçimlerini, kullandıkları teknikleri ve çözüm önerilerini öğreneceğiz. Bu amaçla yurtiçi ve yurtdışından uzman cerrahları kongremize davet ediyoruz. Onlarla birebir görüşme, fikir sorma ve öğrenme imkanını bulacağınız oturum ve paneller düzenliyoruz. Karın duvarı işlevsel onarımları ile ilgili bilgilerin aktarılmasında görsel materyallere de büyük değer veriyor, bu amaçla video oturumlarını, “nasıl yapıyorum?” biçiminde sunuları önemsiyoruz.

Kongemizi bu kez İstanbul’da Taksim gibi merkezi ve ulaşımı kolay bir konumda düzenleyerek, siz değerli meslektaşlarımızın katılımını kolaylaştıracağımızı ve kongre sırasında İstanbul’un kültürel ve sosyal etkinliklerine de katılma olanağı bulacağınızı umuyoruz.

5 Ekim , 2017 tarihinde 6. Ulusal Fıtık Kongresi’ne siz değerli meslektaşlarımızı, asistan ve hemşirelerimizi davet eder, sevgi ve saygılarımızı sunarız.Metin ERTEM
Kongre Başkanı


Şenol CARILLI
Kongre Sekreteri


Melih Paksoy
Fıtık Derneği Başkanı


Geri