6. Ulusal Sağlıklı Yaşam Sempozyumu & 1. Yaşam İçin Beslenme ve
  Spor Kongresi
  
  İstanbul
  24-27.MAYIS,2017
     
KATEGORİ  
Sağlık
YER   İstanbul
TARİH   24-27.MAYIS.2017
DÜZENLEYEN KURULUŞ   -Acıbadem Üniv. Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü
-Yaşam İçin Beslenme ve Spor Derneği
-Türkiye Diyetisyenler Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   Hilton Bosphorus Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Topkon Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.imo2017.com/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarım,

Sağlıklı yaşamın temel bileşeni olan yeterli ve dengeli beslenmenin, hastalıkların önlenmesi ve tedavisindeki yeri tartışılmazdır. Bu bağlamda, hızla gelişen ve değişen bilim, yeni kavram ve tedavi yöntemlerinin gelişmesine olanak sağlamaktadır.

Beslenme ve diyetetik, spor bilimleri, endokrinoloji, aile hekimliği gibi pek çok disiplini içeren "Yaşam İçin Beslenme ve Spor Küresel Forumu; 6. Ulusal Sağlıklı Yaşam Sempozyumu & 1. Yaşam İçin Beslenme ve Spor Kongresi "ne katılımınız bizleri onurlandıracaktır.

Acıbadem Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü, Yaşam İçin Beslenme ve Spor Derneği ve Türkiye Diyetisyenler Derneği iş birliği içinde organize ettiğimiz “Yaşam Boyu Obezite Yönetimi" temalı kongremiz 24 - 27 Mayıs 2017 tarihleri arasında Hilton İstanbul Bosphorus Hotel’de düzenlenecektir.

Güncel konuların yer alacağı, katılımlarınızla değer bulacak ve zenginleşecek “Yaşam İçin Beslenme ve Spor Küresel Forumu; 6. Ulusal Sağlıklı Yaşam Sempozyumu & 1. Yaşam İçin Beslenme ve Spor Kongresi"nde birlikte olabilmek dileğiyle.Saygılarımızla,

Prof. Dr. Murat Baş
Kongre Başkanı

Geri