UBİAT 18. Ulusal Tıp Öğrenci Kongresi
  
  Bursa
  24-26.ŞUBAT,2017
     
KATEGORİ  
Öğrenci Kongreleri
YER   Bursa
TARİH   24-26.ŞUBAT.2017
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Uludağ Üniversitesi Bilimsel Araştırmalar Topluluğu (UBİAT)

ETKİNLİK MERKEZİ   Uludağ Üniv. Prof. Dr. Mete Cengiz Kongre ve
Kültür Merkezi
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://ubiat.uludag.edu.tr/kongre2017/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Uludağ Üniversitesi Bilimsel Araştırmalar Topluluğu(UBİAT) olarak kuruluşumuzun 23.yılında 18.Ulusal Tıp Öğrenci Kongremizi düzenliyor olmaktan çok büyük bir sevinç ve gurur duyuyoruz. UBİAT olarak tek hedefimiz, hekimlik yolunda adım adım ilerlerken bir yandan da tıp dünyasındaki gelişmeleri takip ederek zamanı yakalayabilmektir. Hekim adayları olarak kendimizi her zaman güncel tutmamız ve her zaman yeni bilgilerle donatmamız gerektiğini, tıbbın gelişen nabzını tutmak ve gelecekteki tıbba yön vermenin biz genç hekim adaylarının görevi olduğunu biliyoruz. Bu hedefimiz doğrultusunda konusunu ‘Tıpta Güncel Yaklaşımlar‘ olarak belirlediğimiz kongremizde siz değerli hekim adayı arkadaşlarımızı da aramızda görmekten büyük bir onur duyacağız.

Kongremiz ‘Jinekoloji, Kardiyoloji, Üroloji, Genel Cerrahi, Onkoloji, Nöropsikiyatri, Göz Hastalıkları ve Cerrahisi‘ gibi birçok bilimdalındaki son gelişmeleri kapsamaktadır. 3 gün sürecek olan kongre programımız, Cuma- Cumartesi zengin bilimsel program, Cumartesi çalıştaylar , Cuma akşam yemeği, Cumartesi gala yemeği, Pazar Uludağ ve Bursa gezilerinden oluşan sosyal programla yine dopdolu ve eğlenceli geçecektir.

24-25-26 Şubat 2016 tarihinde gerçekleştireceğimiz kongremizde sizleri mavinin, yeşilin ve tarihin buluştuğu güzel Bursa’mızda ağırlamayı dört gözle bekliyoruz. Görüşene kadar hepiniz sevgi,sağlık ve bilimle kalın.

Ubiat Başkanı: Stj. Dr. N.Gül ADA
Kongre Başkanı: Stj. Dr. Özge Önürmen

Geri