BİLMÖK 2017 13. Bilgisayar Mühendisliği Öğrencileri Kongresi
  
  Konya
  3-5.MART,2017
     
KATEGORİ  
Öğrenci Kongreleri
YER   Konya
TARİH   3-5.MART.2017
DÜZENLEYEN KURULUŞ   -Selçuk Üniversitesi Bilişim Topluluğu
-Selçuk Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü

ETKİNLİK MERKEZİ   Rixos Konya Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   https://bilmok.org.tr/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Organizasyonun Amacı

Öncelikli amaç toplumumuzu tüketen bir toplum olmaktan çıkarıp yenilikçi fikirlerin ve üretimin yaygınlaştığı bir toplum haline getirmektir. Bunu gerçekleştirmek adına geleceğe yön verecek gencleri bir araya getirerek fikir alışverişini ve alanında uzman kişilerin tecrübe ve bilgilerini bu nesile aktarmasını sağlamaktadır.

Resmi Katılımcılar Hakkında


Bilgisayar Mühendisliği Öğrencileri Kongresi (BİLMÖK), Türkiye’deki Yüksek Öğretim Kurulu’na bağlı devlet ve vakıf üniversitelerinin, “Bilgisayar Mühendisliği”, “Bilgisayar Bilimleri Mühendisliği”, “Bilgisayar ve Enformasyon Mühendisliği”, “Bilişim Sistemleri Mühendisliği” ve “Yazılım Mühendisliği” bölümlerindeki öğrencilerin bir araya gelmesini sağlayan mesleki ve sosyal bir toplantıdır.

Üniversiteler yukarıda belirtilen bölümlerin Bölüm Başkanlıklarınca seçilen, Organizasyon Komitesinin belirlediği üzere 2 (iki) öğrenci tarafından temsil edilir. Üniversiteyi temsil etmeye hak kazanan katılımcılar “Resmi Katılımcı” olarak adlandırılır. Tüm resmi katılımcıların haklarının geçerliliği için Organizasyon Komitesine bölüm başkanlıklarınca seçildiklerine dair dilekçelerini ulaştırmaları gerekmektedir, aksi takdirde resmi katılımcı haklarından faydalanamazlar. Bunun dışında kongreyi izlemeye gelen katılımcılar “Özel Katılımcı” olarak adlandırılır ve kongrede herhangi bir seçme hakları yoktur.

Geri