AKDÜBAT 8. Ulusal Tıp Öğrenci Kongresi
  
  Antalya / Kemer
  10-12.MART,2017
     
KATEGORİ  
Öğrenci Kongreleri
YER   Antalya / Kemer
TARİH   10-12.MART.2017
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Akdeniz Üniversitesi Bilimsel Araştırma Topluluğu

ETKİNLİK MERKEZİ   Avantgarde Kemer Resort Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   https://www.facebook.com/events/1103322726456645/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Uzun süren bekleyişten sonra AKDÜBAT, 8. Ulusal Tıp Öğrenci Kongresi’ni gururla sunar!
Başladığımız günden beri standart konforun üstünde hizmet sunduğumuz, vazgeçilmez bilimsel kongrelerimizin 8.si geliyor.
AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ BİLİMSEL ARAŞTIRMA TOPLULUĞU 8. ULUSAL TIP ÖĞRENCİ KONGRESİNE HEPİNİZ DAVETLİSİNİZ.
Kongremiz 10-12 Mart 2017 tarihinde olup Avantgarde Kemer Hotel&Resort ta 2 gece 3 gün konaklamalı ultra her şey dahil formatındadır. Türkiye’nin eşsiz şehirlerinden olan Antalya’da bir gün daha kalmak isteyen katılımcılarımız 9 Mart’ta otele giriş yaparak 3 gece 4 gün konaklama yapabilir.
Bilimsel programımız yarı tematik şekilde hazırlanmıştır.Sözlü ve poster sunumları Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi akademisyenleri ve öğrencileri işbirliği ile yapılan projelerdir, tema olarak ise Sosyal Tıp alanı belirlenmiş olup alanında uzman hocalarımız deneyimlerini biz öğrenciler ile paylaşacaktır.
Kongremizin ilk gecesi sürpriz bir sanatçının sahne alacağı gala yemeği ve eğlencesine, ikinci gecesi ödül törenine ve ardından konsept partiye ayrılmıştır.
Kongre ücretimiz oda özelliklerine göre değişmekte olup, her şey fiyata dahildir. Belirlediğimiz saatler arasında otogar, havaalanı ve Akdeniz Üniversitesi Merkezi Yerleşkesinden otele ulaşımınız tarafımızca sağlanacaktır.

Geri