20. Uluslararası İktisat Öğrencileri Kongresi
 
 
  20th International “Students’ Conference on Economics”
  İzmir
  26-28.NİSAN,2017
     
KATEGORİ  
Öğrenci Kongreleri
YER   İzmir
TARİH   26-28.NİSAN.2017
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Ege Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

ETKİNLİK MERKEZİ   Ege Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://kongreikt.ege.edu.tr/?lang=tr
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Ege Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi olarak her yıl “İktisat Öğrencileri Kongresi” düzenlemekteyiz. Kongremiz başlangıçta ulusal düzeyle yapılırken, 2006 yılından itibaren uluslararası nitelik kazanmıştır. Bu yıl on dokuzuncusunu düzenlemekten büyük gurur duyduğumuz kongremiz 26-28 Nisan 2017 tarihleri arasında İzmir’de düzenlenecektir. Kongrenin ana teması “Uluslararası İktisat Öğrencileri Kongresinin 20. Yılında Dünya’da ve Türkiye’de Gelişmeler” olarak belirlenmiştir.

Geçtiğimiz yıl kongremize içlerinde Almanya, İsviçre, Fransa, Hollanda, İngiltere, Çin, Azerbaycan, Gana, Fas, Tunus, Mogolistan, Iran ve Hindistan üniversitelerin de bulunduğu ülkelerden 182 bildiri özeti gönderilmiş, bu bildiriler arasından 92 sözlü bildiri ve 12 poster bildiri sunulmaya hak kazanmıştır.

20. ULUSLARARASI İKTİSAT ÖĞRENCİLERİ KONGRESİ’ne yurtiçi ve yurtdışından tüm üniversite öğrencileri, kamu ve özel sektör temsilcileri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve öğretim üyeleri davetlidir.

Ege Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
20. Uluslararası İktisat Öğrencileri Kongresi
Organizasyon Komitesi

Geri